Vinotéky humibox chladiace vitríny

Chladničky na vínoHUMIBOX

viac ako 14 modelov si môžete u nás pozrieť naživo

0911562282,02/43426329 shop@mdslovakia.sk

 

Značka Humibox vznikla z pôvodne zákazkovej výroby domácich vinoték pre niekoľko španielskych vinárstiev, kde sa s nimi strtla aj česká spoločnosť zaoberajúca sa importom gastro vybavenie Better Trading. Tá sa je vďaka skvelej kvalite, dizajne a použitým technológiám výroby rozhodla zaradiť do svojho portfólia a predávať ich pod vlastnou značkou HumiBox. Jedná sa o veľmi kvalitné a niekoľkými rokmi preverené vinotéky. Spoločnosť Better Trading zaisťuje import, distribúciu aj servis v Českej a Slovenská republike.
Chladničky Humibox sú veľmi kvalitné vinotéky vyrábané pod prísnym dohľadom nemeckej montážne linky. Tieto chladničky boli predtým vyrábané v španielskej Andalúzii a slúžili len na archiváciu vína. A to vďaka dreveným policiam, ktoré natiahnu vlhkosť a pozvoľna vyrovnávajú teplotné rozdiely vo vnútri chladničky. Neskôr sa výroba presunula na východ, kde bol vybudovaný moderný závod so špičkovým technickým zázemím, vlastným dizajnovým centrom a vývojovým strediskom. Humibox si ponechal španielsku kvalitu vnútorného kabinetu, doplnil ho nemeckými motory značky Zanussi a japonským digitálnym ovládaním s použitie led diód rôznych farieb a veľkostí.
HumiBox je jedinou spoločnosťou ktorá ponúka našim zákazníkom
16 druhov vinoték skladom.
Pretože sa špecializujeme len na chladničky na víno sme schopní splniť všetky priania našich zákazníkov. Bezdôvodná výmena typov je pre nás samozrejmosťou. Doprajte si luxus av prípade že máte záujem o iný typ alebo radu značky HumiBox .

humibox

Parametre

Cena
Hľadať text
  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info