Mramorová 7, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice

Gigaset DA310 Štandardný káblový stolový telefón

Gigaset DA310 Štandardný káblový stolový telefón

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

4 tlačidlá na priamu voľbu umožňujú spojenie jedným dotykom,10 čísiel rýchlej voľby na rýchle vytáčanie,upozornenie na hovor: 3 melódie a hlasitosti plus možnosť vypnúť zvonenie,vytočenie naposledy volaného čísla,black_monocolor,white_monocolor

14,90 € s DPH

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: GIGASET

na sklade
  • Štandardný káblový stolový telefón na priame volania
  • So zariadením Gigaset DA310 je uskutočňovanie a prijímanie hovorov jednoduché. Vďaka 4 tlačidlám na priamu voľbu stačí stlačiť jediné tlačidlo a spojiť sa tak so želanou osobou. Vychutnajte si jednoduchosť vytáčania ďalších 10 čísel rýchlej voľby, ktoré prinášajú ďalšie možnosti rýchleho spojenia.
  • So zariadením Gigaset DA310 máte na výber z 3 melódií a hlasitostí, pomocou ktorých vás zariadenie upozorní na prichádzajúce hovory, prípadne môžete vyzváňanie vypnúť a vytvoriť pokojné a tiché prostredie. Ak chcete rýchlo zavolať späť osobe, ktorej ste volali naposledy, jednoducho použite funkciu opakovaného vytáčania posledného čísla a spojte sa so želanou osobou. Ak potrebujete ľahko použiteľný káblový stolový telefón so všetkými základnými funkciami a ešte viac, zvoľte si zariadenie Gigaset DA310.
  • Jednoduché ale flexibilné
  • Zariadenie Gigaset DA310 si zachovalo jednoduchosť ovládania a umožňuje nenáročnú inštaláciu, no zároveň je univerzálne. Kompatibilita s ústredňami PABX a PSTN umožňuje zariadenie buď pripojiť priamo do pevnej siete, alebo ho použiť ako súčasť internej siete telefónov v rámci domova či kancelárie. Zariadenie Gigaset DA310 navyše môžete upevniť na stenu, vďaka čomu ušetríte cenné miesto na pracovnom stole. Kábel k slúchadlu je možné natiahnuť na dĺžku až dvoch metrov. Ďalšie dva metre meria kábel spájajúci telefón so zásuvkou, takže sa môžete pohybovať voľne podľa potreby.
  • Zariadenie Gigaset DA310 je taktiež kompatibilné s načúvacími pomôckami. Po stlačení tlačidla na stlmenie zvuku nebude volajúci počuť, čo hovoríte. Rovnako môžete nastaviť spôsob vytáčania – tónovú alebo pulznú voľbu – a taktiež aj dĺžku pulzu.
  • Uľahčite si život a ako nasledujúci káblový stolový telefón si zvoľte zariadenie Gigaset DA310.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
×