Gigaset DA510 káblový telefón s tlačidlami priamej voľby

10 tlačidiel priamej voľby (20 čísel),elektronický zámok, funkcia alarmu ľubovoľným tlačidlom,blokovanie hovorov,upozornenie na hovor: 10 melódií a 4 hlasitosti plus možnosť vypnúť zvonenie a vizuálne upozornenie na hovor

24,95 € s DPH

EAN:

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: GIGASET

 • Najrýchlejšie spojenie vďaka 10 tlačidlám na priamu voľbu 20 čísel
 • Vďaka 10 tlačidlám na priamu voľbu 20 čísel sa pomocou káblového telefónu Gigaset DA510 môžete ešte rýchlejšie spojiť s ešte viac ľuďmi. Len čo naprogramujete telefónne čísla do zaradenia Gigaset DA510, vaši priatelia, rodinné a obchodné kontakty budú vzdialené len na jeden dotyk.
 • Elektronický zámok zabraňuje neoprávnenému vytáčaniu. Ak aj napriek tomu chcete povoliť napríklad dieťaťu zavolať zo zablokovaného telefónu, jednoducho naprogramujte určené číslo a vďaka funkcii alarmu ľubovoľným tlačidlom vám bude môcť zavolať na dané číslo. Dve predprogramované čísla núdzového volania – 110 a 112 – plus jedno voliteľné číslo budete môcť vytáčať kedykoľvek okrem prípadov, keď aktivujete funkciu alarmu ľubovoľným tlačidlom. Chcete zabrániť volaniu na určité čísla? Funkcia blokovania hovorov umožňuje blokovať volania na určité čísla, ako napr. drahé audiotextové čísla.
 • So zariadením Gigaset DA510 máte na výber z 10 melódií a 4 hlasitostí (ako aj možnosť vypnúť zvonenie), takže určite nájdete kombináciu, ktorá sa vám bude páčiť. Funkcia vizuálneho upozornenia na hovor sa postará o to, aby ste nezmeškali hovory ani v prípade vypnutého zvonenia. Ak potrebujete spoľahlivé, káblové, stolové riešenie, ktoré vám umožní rýchlo vytáčať kontakty, zariadenie Gigaset DA510 s tlačidlami priamej voľby je telefón práve pre vás.
 • Jednoduché použitie a množstvo funkcií
 • Zariadenie Gigaset DA510 je kompatibilné s ústredňami PABX aj PSTN. Môžete ho teda pripojiť priamo do verejnej siete, alebo ho použiť ako súčasť internej siete telefónov v rámci domova či kancelárie. Všetci uvítame viac priestoru, a preto je zariadenie Gigaset DA510 možné upevniť na stenu a vytvoriť tak viac miesta na pracovnom stole.
 • Zariadenie Gigaset DA510 je taktiež kompatibilné s načúvacími pomôckami. Po stlačení tlačidla na stlmenie zvuku môžete podržať hovor. Volajúci bude potom počuť melódiu, až kým neobnovíte rozhovor. Ak chcete zmeniť spôsob vytáčania alebo čas pulzu, tieto parametre sú tiež nastaviteľné. Chcete zavolať späť osobe, ktorej ste telefonovali naposledy? Jednoducho využite praktickú funkciu opätovnej voľby posledného volaného čísla a znova sa s ňou spojte.
 • Zariadenie Gigaset DA510 si zaslúži vašu pozornosť vďaka spoľahlivosti a jednoduchému používaniu káblového telefónu v kombinácii s pohodlným volaním pomocou tlačidiel rýchlej voľby a mnohým ďalším funkciám. 
 • Ikona

  dôveryhodný obchod

 • Ikona

  kamenná predajňa

 • Ikona

  bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info