Gigaset C610 IP

Bezdrôtový telefón s možnosťou telefonovania cez internet (VoIP). Konferenčný hovor 3 volajúcich, až 6 SIP učtov rôznych providerov, možnosť rozširenia až na 6 slúchadiel, notifikácia príchodu POP3 e-mailu s časom a dátumom, funkcie Instant Message, preinanie medzi VoIP a pevnou sieťou, Veľký displej, podsvietené tlačidlá, zobrazenie čísla volajúceho CLIP, možnosť odoslania SMS správ, zoznam volaní, polyfonické zvoniena, dátum a čas, budík, zobrazenie dĺžky trvania hovoru, hlasité telefonovanie, opakovanie voľby, telefónny zoznam 150 mien, Baby-Alarm, výstup na slúchadlá, pripomenutie termínov, 2 x NiMH AAA, dosah v interéri do 50m. Gigaset.net služba volania zdarma vrámci tejto siete s telefónmi ktoré túto službu podporuju

96 € s DPH

EAN:

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: SIEMENS

na sklade
 • Hovory cez internet aj pevnú linku, online funkcie, paralelné hovory a výnimočný zvuk – telefón, ktorý dáva komunikácii nový význam.
 • Telefón Gigaset C610 IP ponúka možnosť zvoliť si telefonovanie cez internet alebo cez pevnú linku. Súčasne dokáže sprostredkovať až 3 hovory online alebo cez pevnú linku, čo poskytuje úžasnú flexibilitu. Technológia HDSP™1 zaisťuje výnimočnú kvalitu zvuku počas VoIP hovorov. Navyše vďaka pripojeniu na internet môžete priamo v telefóne Gigaset C610 IP využívať online informácie. A vďaka energeticky úspornej2 technológii ECO DECT je tento špičkový internetový telefón aj šetrný k životnému prostrediu. Ak hľadáte elegantný telefón na telefonovanie cez internet aj pevnú linku, Gigaset C610 IP vás určite uspokojí.
 • Výhody VoIP
 • Vzhľadom na schopnosť sprostredkovať až 3 paralelné hovory cez internet alebo pevnú linku predstavuje telefón Gigaset C610 IP skutočne výnimočné komunikačné riešenie. Prepínanie medzi hovormi cez internet a cez pevnú linku je pritom úplne jednoduché. Všetky internetové hovory prebiehajú vďaka technológii HDSP™¹ vo zvukovej kvalite HD – a to aj v režime hlasitého telefonovania. Ďalším veľkým plusom VoIP telefonovania sú hovory zadarmo do celého sveta, pokiaľ telefonujete na iný VoIP telefón Gigaset v rámci siete Gigaset.net1. Vďaka týmto výhodám technológie VoIP a ďalším sofistikovaným riešeniam vám telefón Gigaset C610 IP umožní komunikovať na celkom novej úrovni.
 • Nové online vymoženosti
 • S telefónom Gigaset C610 IP si môžete vychutnať mnoho inteligentných online nástrojov, ktoré posúvajú telefóniu na skutočne novú úroveň. K dispozícii máte celé spektrum online informácií: denne aktualizované správy, predpovede počasia a horoskopy, prekladače, výpočty biorytmov, encyklopédia, prevodník jednotiek – to všetko vzdialené len niekoľko kliknutí. A ak máte svoj účet na serveri eBay® , Facebook® alebo Twitter®, môžete využívať okamžitú notifikáciu o svojich ponukách, priateľoch a tweetoch®. Vďaka e-mailovému prehliadaču budete mať vždy prehľad o prijatých e-mailoch bez toho, aby ste si museli zapnúť počítač. Online telefónny zoznam telefónu Gigaset C610 IP vám umožní pohotovo nájsť kontakt na ľudí a firmy (biele a žlté stránky)1.
 • ďalšie informácie
 • Extra vymoženosti, intuitívne používanie
 • Telefón Gigaset C610 IP s elegantným dizajnom a intuitívnym ovládaním sa môže pýšiť špičkovými materiálmi a funkciami. Jeho veľký farebný displej s vysokým rozlíšením zaručuje bezproblémovú orientáciu v menu a čítanie bez namáhania očí. Adresár môže obsahovať až 150 položiek s VIP skupinami, takže svoje obľúbené osoby a skupiny kontaktov budete mať v telefóne Gigaset C610 IP vždy pohotovo k dispozícii.
 • ECO DECT: úspora energie a nulové vyžarovanie3
 • Energeticky úsporný2 napájací zdroj telefónu C610 IP spotrebúva menej elektriny, takže je šetrný k životnému prostrediu aj k vašej peňaženke. Tak ako všetky bezdrôtové telefóny Gigaset, aj tento model variabilne znižuje výkon pri vysielaní zo slúchadla do základňovej stanice podľa ich vzájomnej vzdialenosti. Vysielací výkon telefónu Gigaset C610 IP môžete navyše jednoducho znížiť o 80 %4, ak zvolíte režim ECO Mode. A ak je telefón v režime ECO Mode Plus, jeho vysielací výkon v pohotovostnom stave je nulový3.
 • Telefón Gigaset C610 IP umožňuje inteligentne komunikovať prostredníctvom hovorov cez internet aj pevnú linku, využívať rôzne online funkcie a paralelné hovory. 
 • Ikona

  dôveryhodný obchod

 • Ikona

  kamenná predajňa

 • Ikona

  bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info