Mramorová 7, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice

TEKA Menorca 60 TG + Ares 995

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Teka Set pozostáva zo tegranitového kuchynského drezu Teka Menorca 60 TG a chrómovej kuchynskej batérie Teka Ares 995.

277 € s DPH

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: TEKA

Granitové drezy Teka majú tvrdosť, odolnosť a vzhľad prírodného kameňa kombinovaný s flexibilitou a jemnosťou moderného granitu. Sú vyrobené z prírodného granitu a malých čiastočiek skla (80%) kombinované s tvrdenou žulou (15%) a farbiva (5%) na jemný materiál s tvrdosťou skaly. Táto konzistencia je výsledkom výrobného procesu, pri ktorom dochádza ku stlačovaniu a zahrievaniu kryštálov kremeňa tak dlho, až sa vytvorí kontinuálna hmota. Výsledkom tohto výrobného procesu sú granitové kuchynské drezy s jedinečnou textúrou a farebnou hĺbkou. Takýto drez je o 30% svetlejší ako kameň, takmer sa neopotrebuje a nevybledne.
Tegranit: sa ľahko čistí | je hygienický | je odolný voči všetkým v domácnosti sa vyskytujúcim kyselinám nepoškriabe sa | je odolný voči UV žiareniu | je odolný voči opotrebovaniu a nárazom je odolný voči teplotách až do 180°C, (krátkodobo i 280°C)
Granitové drezy je možné čistiť všetkými dostupnými kuchynskými čistiacimi prostriedkami vrátane piesku. Najvhodnejším čistiacim prostriedkom na hlboké čistenie je Teka Clean.

Možnosť objednať aj s batériou ML Cromo TG - 222 €

 

Farby: pieskovo béžová, topaz, čierna metalická, hliniková sivá

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
×