Mramorová 7, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice

AEG KSK792220M

AEG KSK792220M

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Vstavaná parná rúra SteamPro

1079 € s DPH

1269 € s DPH Zľava 190 €

EAN: 7332543908813

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: AEG

Rúra SteamPro disponuje tromi režimami prípravy – prvý využíva horúci vzduch, druhý paru a tretí ich kombináciu. V kombinovanom režime rúra automaticky a presne vypočíta optimálny pomer ohrevu a pary.

SousVide – technológia profesionálov
S technológiou SousVide sa môžete aj v domácich podmienkach pustiť do vákuového varenia. Profesionálni kuchári o tejto metóde tvrdia, že s ňou možno dosiahnuť najlepšie, najchutnejšie a najšťavnatejšie jedlá, aké sa podávajú vo vychýrených reštauráciách.

Výsledky podľa vašich predstáv vďaka teplotnej sonde
Teplotná sonda, ktorá je súčasťou tejto rúry, umožňuje v priebehu pečenia merať teplotu v strede pokrmu. Zakaždým tak bez námahy dosiahnete dokonalé výsledky.

Optimálne výsledky so senzorom vlhkosti
Vyspelý senzor vlhkosti v tejto rúre automaticky nastaví správne množstvo pary, čím zabezpečí šťavnatú konzistenciu a intenzívnu chuť jedla.

Inšpirujte sa receptovými programami
Veľký a prehľadný displej LCD s možnosťou využitia asistovaných receptových programov je zárukou skvelého gurmánskeho zážitku. Vďaka automatickému nastaveniu teploty a času pečenia máte prípravu širokej škály pokrmov absolútne pod kontrolou.

Tiché a komfortné privieranie dvierok
Systém SoftClosing zaisťuje, že sa dvierka rúry vždy ľahko a ticho zatvoria. Rúra tak kombinuje atraktívny vzhľad s praktickými funkciami a skvelým výkonom.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
×