Peugeot Paris - lakované

Obľúbené mlynčeky Paris z dielne francúzskeho výrobcu Peugeot, vyrobené z bukového dreva. Mlynček na soľ a korenie.

40 € s DPH

EAN:

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: PEUGEOT

Technické údaje

Značka: Peugeot
  Biely lak
soľ/korenie
Čierny lak
soľ/korenie
 18 cm 27810 / 27803 23713 / 23706
 22 cm 27834 / 27827 23737 / 23720
 30 cm 27858 / 27841 23775 / 23768

 

 

 

 

 

 

Informácie o produkte

Mlynčeky Peugeot nie sú len tovar. Od roku 1810 sú symbolom tradície francúzskej vášne pre gastronómiu a umenie užívať života.

Telá mlynčekov a mlecie mechanizmy sú vyrábané výhradne vo vlastných prevádzkach Peugeot vo Francúzsku a ručne ich kompletizujú pracovníci, ktorí každému mlynčeku dávajú nedoceniteľný dotyk ľudskej ruky, ktorý mlynčeky Peugeot odlišuje od čínskych výrobkov, ktoré vznikajú doslova bez zásahu ľudského faktora. Kontrolóri potom overí súčinnosť jednotlivých súčastí mlynčeku a jeho bezchybné fungovanie. Vďaka tomu Peugeot poskytuje celoživotnú záruku na mlecí mechanizmus.

Peugeot Drevený mlynček Paris na soľ

Modelový rad mlynčekov Paris patrí medzi najobľúbenejšie, je k dispozícii v rôznych farbách a v rozličných veľkostiach. Svoju obľubu si získali veľmi elegantným dizajnom a ergonomickým spracovaním, ktoré zabezpečia, že vám mlynček výborne padne do ruky.
Mlynček z bukového dreva bude pomyselnou čerešničkou na torte na vašom prestretom stole. Ľahké plnenie po odskrutkovaní korunky a sňatie vrchnej časti. Pri mletí otáčajte hornou časťou mlynčeka v smere hodinových ručičiek. Na mlecí mechanizmus, ktorý je vyrobený z nerezovej ocele 18/10, ošetrené patentovanou metódou pre vyššiu odolnosť korózii, opotrebovaniu a pre dlhotrvajúci ostrosť, je poskytovaná celoživotná záruka.
Vďaka patentovanej technológii uSelect si ľahko nastavíte hrubosť mletia - voľbou z 6tich prednastavených možností, od najhrubšieho po najjemnejšie mletia.
Mlynčeky sú označené písmenom S na vrchnej strane korunky (vrchná kovová časť mlynčeka).

Mlynček na soľ: mlecí mechanizmus na soľ je konštruovaný tak, aby drvil hrubú suchú soľ - morskou aj kamennú. Ideálne s kryštálmi o priemere 4 mm a menej.
(Mlynček na soľ nemožno použiť na mletie korenia)

Alternatívne produkty

  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info