Mramorová 7, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice

Emile Henry Hrniec oválny s pokrievkou

Emile Henry Hrniec oválny s pokrievkou

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ihneď k odberu!

Keramický oválný hrnec s poklicí s technologií Flame vhodný jak na pečení v troubě, tak i na vaření na klasickém sporáku.

121 € s DPH

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: EMILE HENRY

 

  Červená farba Čierna farba
31,0 x 24,5 cm 4,70 l 4547 4547
33,5 x 26,5 cm 6,00 l 4560 4560

 

 

 

 

Rodinná francúzska manufaktúra Emile Henry, ktorá je výrobcom tradičnej burgundskej keramiky, však priebežne zdokonaluje svoju výrobu využívaním najmodernejších technológií. Každý kus z Burgund je skutočne originálom, ručne vyrábaným z čiste prírodných materiálov.

MAXIMÁLNA ODOLNOSŤ

Keramické riadu dobre odoláva teplotným šokom, takže ich môžete z mrazničky preniesť rovno do vyhriatej rúry. Vedeli ste, že v keramických hrncoch môžete bez obáv variť na sporáku? Áno, rad Flame® to umožní! A nielen to - po dlhodobom výskume sa táto línia dočkala vpravde revolučného vylepšení - prémiová kolekcia keramického riadu Emile Henry 1850 môže byť použitá aj priamo na indukčných varných doskách.

Radi by ste piekli domáci chlieb alebo bagety ako z francúzskej Boulanger? Emile Henry pozná tajomstvo ich prípravy a odovzdá ich aj vám. Siahnite po niektorej z keramických foriem. Alebo je libo treba špeciálny Tajine na pečenie kurčaťa? To záleží už len na vás.

Emile Henry, to sú však aj dizajnové nádoby na stolovanie: taniere, hrnčeky, misy, džbány - všetko, čo si viete predstaviť. Stačí vybrať ten správny tvar a niektorú z nepreberného množstva farieb.

PREČO siahnuť po VÝROBKOCH EMILE HENRY?

  • ručne vyrábané keramické riady najvyššej kvality
  • čisto prírodné materiály
  • široká farebná paleta
  • mimoriadna odolnosť voči teplotným šokom
  • použitie v rúre, na sporáku, rad Emile Henry 1850 aj priamo na indukciu

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
×