Mramorová 7, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice

Mixér s magnetickým pohonom 5KB5080

Mixér s magnetickým pohonom 5KB5080

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Mixér KitchenAid Artisan s magnetickým pohonom a motorom o výkone 2HP robí prácu za vás, a to skutočne so všetkým. Jednoducho zvolíte program, vsuniete mixovaciu nádobu, ktorá sa magneticky uzamkne do bezpečnej polohy, stlačíte tlačidlo a môžete v pokoji odísť ... nie je totiž potreba žiadneho ďalšieho ručného zásahu, utláčaním surovín, pridržiavanie veka alebo snáď dokonca pridržiavanie prístroja.

699 € s DPH

EAN: 5413184202132

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: Kitchenaid

  Mandľová farba Kráľovská červená Čierna farba
Mixér s magnetickým pohonom 5KB5080 5KSB5080EAC 5KSB5080EER 5KSB5080EOB

 

 

 

Mixér s magnetickým pohonom KitchenAid Artisan má robustnú základňu z liateho kovu s hmotnosťou 10kg, ktorá zaisťuje perfektnú stabilitu prístroja počas používania. Bezpečne zapúzdrovanie veko počas mixovania pevne drží na mieste a vďaka zasúvaciemu systému mixovacej nádoby do prístroja minimalizuje rozstrekovanie. Nemusíte sa teda v žiadnom prípade obávať toho, že by sa počas mixovania prísady dostali mimo nádobu. Integrovaná plniaca trubica s násypkou a odmerkou rovnako umožňuje bezpečné pridávanie prísad počas mixovania. Revolučná technológia magnetického pohonu: Magnety v základni mixéri aktivujú magnety v nádobe, čím zníži trenie na minimum a umožní rýchlejšie rotáciu nožov a vyšší krútiaci moment.

Intelli-Speed® Motor Control detekuje obsah a udržiava optimálnu rýchlosť tak, aby boli všetky prísady perfektne spracované pre dosiahnutie zamatovo jemnej až extra hustej konzistencie. "Soft Start": funkcia pomalého štartu predstavuje pozvoľné zvyšovanie otáčok prispôsobené spracovávaným surovinám, zároveň zabraňujúce nechcenému vystreknutiu tekutín alebo prichytenie surovín k mixovacím nožom. Jednoduché ovládanie pomocou jediného tlačidla, na ktorom máte na výber zo 4 prednastavených programov + funkcia Pulzovanie + manuálne kontrola rýchlosti, ku ľahké výrobe ľadových nápojov, smoothie, mliečnych koktejlov, polievok, omáčok, džúsu a mnoho ďalších. Jednodielna nádoba s objemom 1,75 L bez BPA so zaistením proti pohybu, uzatvárateľné, s protišmykovým mäkkým držadlom, tesniacim vekom a horné plniace násypkou pre pridávanie surovín počas mixovania pomocou integrovanej odmerky. Všetky vyberateľné časti sú umývateľné v umývačke riadu.

Príkon 1300 W
Motor magnetický pohon
Výkon Motor s maximálnym výkonom 2.0 HP
Počet otáčok 400 až 20.000 / minúta
Materiál motorovej jednotky liatina
Rozmery výrobku (v x š x h) 41 x 19 x 33 cm

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
×