Mramorová 7, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice

Kitchenaid bezdrôtový tyčový mixér Artisan KHB3581EMS

Kitchenaid bezdrôtový tyčový mixér Artisan KHB3581EMS

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Kitchenaid bezdrôtový tyčový mixér Artisan KHB3581 s dobíjacie 12V Lithium-Ion batériou je rovnako silný ako bežné tyčové mixéry s napájací šnúrou, a poskytuje vynikajúci výkon a pohodlie. Miešanie, sekanie, šľahanie, drvenie, penenie a mixovanie ... to všetko je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

299 € s DPH

EAN: 5413184151256

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: Kitchenaid

  Strieborno-šedá farba Červená metalíza
Kitchenaid bezdrôtový tyčový mixér Artisan KHB3581EMS 5KHB3581EMS 5KHB3581ECA

 

 

 

Keď sa jednoduchosť stretne s dômyselnosťou. Bezdrôtový tyčový mixér je snom každého kuchára alebo kuchárky - je aerodynamický, výkonný, vždy po ruke, dá sa dobíjať a nemá žiadne káble. Víri to vo vašej kuchyni prácou? Žiadny problém. Môžete svižne tancovať od jedného pokrmu k druhému a užívať si slobody a kreativity bezdrôtového mixovanie.

Tri výmenné nerezové nadstavce s nožmi ponúkajú všestrannosť pre akýkoľvek kulinársky úkon. Umožňujú drvenie, mixovanie, sekanie a penenie bez poškriabaniu riadu (vďaka odnímateľnému krytu na ochranu riad s patentovaným dizajnom: jednoducho sa nasadí na nástavce s nožmi a zabraňuje tak poškrabaniu nádob).

Dve rôzne dlhé nerezovej výmenné mixovací tyče (20 a 33 cm) s otočným uzáverom vám uľahčí prípravu pokrmov v hlbokých hrncoch alebo nádobách.

Výkonný motor s 5tich rýchlosťami, ktoré sú zobrazované na LED indikátora pre tichý a dlhotrvajúci prevádzku s výnimočnou kontrolou.

Ergonomický dizajn s úchytom na zavesenie - ľahká manipulácia, pohodlné skladovanie.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
×