Electrolux EER7GREEN

Tyčový aku vysávač – patentovaný systém Brush roll Clean (BRC), LED, akumulátory Sony Li-Ion 18V, dĺžka vysávanie až 35 min, nádoba na nečistoty s objemom 0.5 l, dobíjací stojanček s príslušenstvom (kefka a štrbinová hubica), farba čierna/zelená

219,90 € s DPH

EAN: 7332543558476

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: ELECTROLUX

Technické údaje

Značka: ELECTROLUX

Vysávanie 2-v-1
Zažite maximálnu flexibilitu a funkčný dizajn. Či už potrebujete povysávať veľké priestory alebo malé miesto, ktorý je ťažko dosiahnuť, vysávač Ergorapido urobí svoju prácu. Ľahko odnímateľná ručná jednotka umožní jednoduché povysávanie vášho kuchynského stola, nábytku alebo interiéru vozidla.

180° ovládateľnosť EasySteer™
180° manovrateľnosť EasySteer™, ergonomický dizajn, rafinovaná hubica a veľké zadné kolesá poskytujú vášmu vysávaniu a hladkému otáčaniu a pohybovaniu sa po všetkých podlahách väčšiu flexibilitu. Vďaka režimu dvojstupňového výkonu môžete prispôsobiť váš vysávač rôznym povrchom a po upratovaní stačí vysávač jednoducho vrátiť do podstavca na nabíjanie.

Dlhotrvajúci lítiový akumulátor TurboPower
Vyšší výkon po dlhšiu dobu vďaka vysoko výkonnému lítiovému akumulátoru TurboPower, ktorý vydrží dvakrát dlhšie ako niklový akumulátor a je ľahší a jednoduchšie sa s ním manipuluje. Akumulátor sa dá ľahko vymeniť a rýchlo sa nabíja, vydrží až 30 minút a indikátor vám oznámi, kedy je potrebné ho dať nabiť.

Samočistiaca technológia BrushRollClean™
Navždy zabudnite na čistenie vlasov a vlákien z kefy vášho vysávača. Nechajte, aby to za vás urobila patentovaná technológia BrushrollClean™ nového vysávača Ergorapido jednoduchým stlačením pedálu!

LED svetlá DustSpotter™
A okrem 180° ovládateľnosti sa hubica vysávača Ergorapido dodáva s osvetlením LED DustSpotter™ pre zážitok profesionálneho upratovania. Uistite sa, že vám už nič neunikne aj vďaka tomu, že presne vidíte, čo a kde upratujete, dokonca aj na najtmavších miestach.

  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info