Mramorová 7, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice

Electrolux EER73IGM

Electrolux EER73IGM

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Tyčový aku vysávač - cyklónová jednotka, samostatne stojaca poloha, akumulátory Sony Li-Ion - 14.4V (1500 mAh), dĺžka vysávania až 30min, nádoba na nečistoty s objemom 0.5l, dobíjací stojanček s príslušenstvom (kefka a štrbinová hubica), farba sivá

152,91 € s DPH

169,90 € s DPH Zľava 16,99 €

EAN: 7332543558469

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: ELECTROLUX

Vysávanie 2-v-1
Zažite maximálnu flexibilitu a funkčný dizajn. Či už potrebujete povysávať veľké priestory alebo malé miesto, ktorý je ťažko dosiahnuť, vysávač Ergorapido urobí svoju prácu. Ľahko odnímateľná ručná jednotka umožní jednoduché povysávanie vášho kuchynského stola, nábytku alebo interiéru vozidla.

180° ovládateľnosť EasySteer™
180° manovrateľnosť EasySteer™, ergonomický dizajn, rafinovaná hubica a veľké zadné kolesá poskytujú vášmu vysávaniu a hladkému otáčaniu a pohybovaniu sa po všetkých podlahách väčšiu flexibilitu. Vďaka režimu dvojstupňového výkonu môžete prispôsobiť váš vysávač rôznym povrchom a po upratovaní stačí vysávač jednoducho vrátiť do podstavca na nabíjanie.

Dlhotrvajúci lítiový akumulátor TurboPower
Vyšší výkon po dlhšiu dobu vďaka vysoko výkonnému lítiovému akumulátoru TurboPower, ktorý vydrží dvakrát dlhšie ako niklový akumulátor a je ľahší a jednoduchšie sa s ním manipuluje. Akumulátor sa dá ľahko vymeniť a rýchlo sa nabíja, vydrží až 30 minút a indikátor vám oznámi, kedy je potrebné ho dať nabiť.

LED svetlá DustSpotter™
A okrem 180° ovládateľnosti sa hubica vysávača Ergorapido dodáva s osvetlením LED DustSpotter™ pre zážitok profesionálneho upratovania. Uistite sa, že vám už nič neunikne aj vďaka tomu, že presne vidíte, čo a kde upratujete, dokonca aj na najtmavších miestach.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
×