Electrolux EER7ALLRGY

Tyčový aku vysávač – patentovaný systém Brush roll Clean (BRC), LED diódy, akumulátory Sony Li-Ion HD – 18V, dĺžka vysávania až 45min, nádoba na nečistoty s objemom 0.5 l, dobíjací stojanček s príslušenstvom (kefka a štrbinová hubica), farba zlatá metalická

259,90 € s DPH

EAN: 7332543556243

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: ELECTROLUX

Technické údaje

Značka: ELECTROLUX

Vysávanie 2-v-1
Zažite maximálnu flexibilitu a funkčný dizajn. Či už potrebujete povysávať veľké priestory alebo malé miesto, ktorý je ťažko dosiahnuť, vysávač Ergorapido urobí svoju prácu. Ľahko odnímateľná ručná jednotka umožní jednoduché povysávanie vášho kuchynského stola, nábytku alebo interiéru vozidla.

180° ovládateľnosť EasySteer™
180° manovrateľnosť EasySteer™, ergonomický dizajn, rafinovaná hubica a veľké zadné kolesá poskytujú vášmu vysávaniu a hladkému otáčaniu a pohybovaniu sa po všetkých podlahách väčšiu flexibilitu. Vďaka režimu dvojstupňového výkonu môžete prispôsobiť váš vysávač rôznym povrchom a po upratovaní stačí vysávač jednoducho vrátiť do podstavca na nabíjanie.

Dlhotrvajúci lítiový akumulátor TurboPower
Vyšší výkon po dlhšiu dobu vďaka vysoko výkonnému lítiovému akumulátoru TurboPower, ktorý vydrží dvakrát dlhšie ako niklový akumulátor a je ľahší a jednoduchšie sa s ním manipuluje. Akumulátor sa dá ľahko vymeniť a rýchlo sa nabíja, vydrží až 30 minút a indikátor vám oznámi, kedy je potrebné ho dať nabiť.

Samočistiaca technológia BrushRollClean™
Navždy zabudnite na čistenie vlasov a vlákien z kefy vášho vysávača. Nechajte, aby to za vás urobila patentovaná technológia BrushrollClean™ nového vysávača Ergorapido jednoduchým stlačením pedálu!

LED svetlá DustSpotter™
A okrem 180° ovládateľnosti sa hubica vysávača Ergorapido dodáva s osvetlením LED DustSpotter™ pre zážitok profesionálneho upratovania. Uistite sa, že vám už nič neunikne aj vďaka tomu, že presne vidíte, čo a kde upratujete, dokonca aj na najtmavších miestach.

Alternatívne produkty

 • Electrolux PQ91

  EAN: 7332543667697

  Dostupnosť: na sklade

  349,90 € s DPH

 • Ikona

  dôveryhodný obchod

 • Ikona

  kamenná predajňa

 • Ikona

  bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info