Electrolux EUO99TM - UltraOne

Vreckový vysávač príkon 700W, umývateľný filter Allergy Plus, teleskopické trubky Aeropro, dĺžka prívodného kábla 9m, akčný rádius 12m, hubica FlowMotion Silent, integrované príslušenstvo 3v1, regulácia výkonu, digitálny display, objem prachového vrecka 5l, farba šedá

349,90 € s DPH

EAN: 7332543564958

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: ELECTROLUX

Technické údaje

Značka: ELECTROLUX

Ticho vďaka technológii Silent Air Technology™
S novými vývojmi technikov spoločnosti Electrolux v oblasti Silent Air Technology™ môžete vysávať bez toho, aby ste niekoho rušili. Môžu dokonca sledovať televízor. Vysávač UltraOne vydáva len 66 dB vďaka vylepšenej tichšej hadici a tichšej, ale aj napriek tomu veľmi efektívnej hubici FlowMotion Silent.

Hubice FlowMotion™ Silent a FlowMotion™ Parketto pre rôzne povrchy
Vďaka hubiciam FlowMotion™ Silent a FlowMotion™ Parketto si môžete byť istí, že žiadna podlaha neunikne dokonalému vysávaniu vysávačom UltraOne Deluxe.

Špičkový čistiaci výkon vďaka vysoko optimalizovanému prúdeniu vzduchu.
Tajomstvom ukrytým za vynikajúcim zbieraním prachu nie je len výkonný motor, ale aj efektívna hubica FlowMotion™ Silent s vysokým prúdením vzduchu. Prúdenie vzduchu vysávača UltraOne je utesnené od hubici až po výstup a je prispôsobené pre vysokovýkonné vysávanie.

FlowMotion™ Remote s fantastickou funkciou AUTOMATICKÉHO nastavenia prúdenia vzduchu povysáva každý povrch
Regulácia prúdenia vzduchu jediným kliknutím na tlačidlo AUTO na rukoväti s diaľkovým ovládaním FlowMotion™ Active Remote Control. Vysávač automaticky prispôsobí výkon pre optimálne vysávanie.

Dokonalá manipulácia pre bezproblémové vysávanie
Ľahší, ovládateľnejší, jednoduchší na skladovanie. Vysávanie je teraz bezproblémové. Vďaka systému Multi Room System™, 3 flexibilným parkovacím klipom, ľahko vymeniteľnému filtru a 12 m dlhej hadice je s vysávačom UltraOne radosť pracovať. Je vybavený aj filtrom Allergy Plus pre zdravší domov

  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info