Electrolux EUO9ANIMAL - UltraOne

Vreckový vysávač – príkon 700W, umývateľný filter Allergy Plus, teleskopické rúrky Aeropro, dĺžka prívodného kábla 9m, akčný rádius 12m, hubica FlowMotion Silent, integrované príslušenstvo 3v1, regulácia výkonu, digitálny display, objem prachového vrecka 5l, farba červená

319,90 € s DPH

EAN: 7332543564897

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: ELECTROLUX

Technické údaje

Značka: ELECTROLUX

Špičkový čistiaci výkon vďaka vysoko optimalizovanému prúdeniu vzduchu.
Tajomstvom ukrytým za vynikajúcim zbieraním prachu nie je len výkonný motor, ale aj efektívna hubica FlowMotion™ Silent s vysokým prúdením vzduchu. Prúdenie vzduchu vysávača UltraOne je utesnené od hubici až po výstup a je prispôsobené pre vysokovýkonné vysávanie.

Ticho vďaka technológii Silent Air Technology™
Vysávajte bez toho, aby ste niekoho rušili, vďaka našej inovatívnej technológii Silent Air Technology™. Vysávač UltraOne má lepšiu, tichšiu hadicu a tichú, ale aj napriek tomu veľmi efektívnu hubicu FlowMotion Extreme. A výsledkom je len 66 dB.

Dokonalá manipulácia pre bezproblémové vysávanie
Ľahší, ovládateľnejší, jednoduchší na skladovanie. Vysávanie je teraz bezproblémové. Vďaka systému Multi Room System™, 3 flexibilným parkovacím klipom, ľahko vymeniteľnému filtru a 12 m dlhej hadice je s vysávačom UltraOne radosť pracovať. Je vybavený aj filtrom Allergy Plus pre zdravší domov.

  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info