Electrolux EUOC94DB - UltraOne - 0 65% nižšia spotreba energie

Vreckový vysávač – príkon 700W, akčný rádius 12m, hubica Flow Motion Silent, integrované príslušenstvo 3v1 (kefka, hubica na štrbiny, hubica na čalúnenie), hubica na tvrdé podlahy AeroPro Parkett, objem prachového vrecka 5l, farba čierna/zelená

269,90 € s DPH

EAN: 7332543564859

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: ELECTROLUX

Technické údaje

Značka: ELECTROLUX

70% recyklovaného plastu
Vďaka vysávaču UltraOne Green je udržateľné vysávanie skutočnosťou. Vyrobený zo 70 % recyklovaného plastu a 100 % bez PVC a na konci životnosti sa dá recyklovať viac ako 92 %. A okrem toho je obal vyrobený zo 100 % recyklovaného materiálu.

0 65% nižšia spotreba energie
Čo sa týka spotreby energie, neexistuje žiadne porovnanie medzi novým vysávačom UltraOne Green a obyčajným 2 100 W vysávačom. Pretože vysávač UltraOne Green používa o 65 % menej energie. To je len jedna z príčin, prečo je vysávač UltraOne Green našim prvým vysávačom v energetickej triede A.

Špičkový čistiaci výkon vďaka vysoko optimalizovanému prúdeniu vzduchu.
Tajomstvom ukrytým za vynikajúcim zbieraním prachu nie je len výkonný motor, ale aj efektívna hubica FlowMotion™ Silent s vysokým prúdením vzduchu. Prúdenie vzduchu vysávača UltraOne je utesnené od hubici až po výstup a je prispôsobené pre vysokovýkonné vysávanie.

Ticho vďaka technológii Silent Air Technology™
Vysávajte bez toho, aby ste niekoho rušili, vďaka našej inovatívnej technológii Silent Air Technology™. Vysávač UltraOne Green má lepšiu, tichšiu hadicu a tichú, ale aj napriek tomu veľmi efektívnu hubicu FlowMotion Extreme. A výsledkom je len 66 dB.

Dokonalá manipulácia pre bezproblémové vysávanie
Ľahší, ovládateľnejší, jednoduchší na skladovanie. Vysávanie je teraz bezproblémové. Vďaka systému Multi Room System™, 3 flexibilným parkovacím klipom, ľahko vymeniteľnému filtru a 12 m dlhej hadice je s vysávačom UltraOne Green radosť pracovať. Je vybavený aj filtrom Allergy Plus pre zdravší domov.

  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info