Electrolux EUS89TM - UltraSilencer ZEN - veľmi tichý len 58dB !

58dB

Vreckový vysávač príkon 650W, veľmi tichý 58dB (A), umývateľný Allergy Plus filter, akčný rádius 12m, nesené príslušenstvo Aeropro 3v1, objem vrecka 3.5l, Elektronické diaľkové ovládanie na rukoväti, elektronická regulácia s funkciou AUTO, farba šedá metalická.

299 € s DPH

EAN: 7332543567447

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: ELECTROLUX

Technické údaje

Značka: ELECTROLUX

Diaľkové ovládanie pre pohodlnú reguláciu výkonu a digitálny displej pre upozornenia
Už na prvý pohľad budete vidieť, kedy je potrebné vymeniť vrecko na prach a filter, vďaka digitálnemu displeju, ktorý zároveň ponúka nastavenie výkonu a elektronické varovné funkcie. A pomocou diaľkového ovládania na rukoväti jednoducho nastavte sací výkon.

Hubica FlowMotion™ Parketto Pro pre efektívne upratovanie tvrdých podláh
Vysávanie rôznych typov tvrdých podláh je teraz jednoduchšie ako kedy predtým. Tento model je vybavený aj hubicou FlowMotion™ Parketto Pro, vďaka ktorej bude vysávanie drevených podláh, dlažby a podláh s prasklinami hračkou.

Extra tichý vďaka systému Silent Zen System™
Vysávajte bez toho, aby ste niekoho rušili. Vďaka vývoju našich inžinierov technológie Silent Zen System™ má vysávač UltraSilencer™ ZEN vylepšenú, tichú hadicu a tichú, ale o to výkonnejšiu hubicu Silent Zen™.

Hubica Silent Zen™ pre ešte tichšie efektívne upratovanie
Hubica Silent Zen™ zabezpečí ešte nižšiu úroveň hluku pri vysávaní. Vďaka aerodynamickému dizajnu a hlboko čistiacej hubice Silent Zen™ získate efektívne a výkonné vysávanie bez veľkého hluku.

Systém ovládania pohybu Motion Control System™ pre jemné a ľahké ovládanie
Pre kontrolovaný, bezproblémový prechod medzi izbami vám systém Motion Control System™ umožní stabilný pohyb, plynulé otáčanie a dynamickú trakciu.

  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info