Electrolux EUS8GREEN - UltraSilencer ZEN - veľmi tichý len 58dB !

58dB

Vyrobený z 55 % recyklovateľného plastuJe stelesnením ekologicky šetrného vysávania. Vysávač Silent Zen™ je vyrobený z 55 % recyklovaného plastu a keď skončí jeho životnosť, až 92 % vysávača sa dá recyklovať. Dokonca aj obal je vyrobený zo 100 % recyklovateľného materiálu a samozrejme sa dá celý recyklovať.

259,90 € s DPH

EAN: 7332543567362

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: ELECTROLUX

Technické údaje

Značka: ELECTROLUX

Vyrobený z 55 % recyklovateľného plastu
Je stelesnením ekologicky šetrného vysávania. Vysávač Silent Zen™ je vyrobený z 55 % recyklovaného plastu a keď skončí jeho životnosť, až 92 % vysávača sa dá recyklovať. Dokonca aj obal je vyrobený zo 100 % recyklovateľného materiálu a samozrejme sa dá celý recyklovať.

+Ušetrí až 65 % energie
Šetrí energiu bez toho, aby znižoval výkon. Vysávač UltraSilencer™ ZEN využíva o polovicu menej energie, ako by potreboval štandardný 2100 W vysávač. Ale nič z toho neovplyvňuje jeho výkon. Naopak, aerodynamický interiér je navrhnutý tak, aby vytvoril efektívnejší sací výkon, pričom spotrebuje menej energie.Extra tichý vďaka systému

Silent Zen System™
Vysávajte bez toho, aby ste niekoho rušili. Vďaka vývoju našich inžinierov technológie Silent Zen System™ má vysávač UltraSilencer™ ZEN vylepšenú, tichú hadicu a tichú, ale o to výkonnejšiu hubicu Silent Zen™.

Hubica Silent Zen™ pre ešte tichšie efektívne upratovanie
Hubica Silent Zen™ zabezpečí ešte nižšiu úroveň hluku pri vysávaní. Vďaka aerodynamickému dizajnu a hlboko čistiacej hubice Silent Zen™ získate efektívne a výkonné vysávanie bez veľkého hluku.

Systém ovládania pohybu Motion Control System™ pre jemné a ľahké ovládanie
Pre kontrolovaný, bezproblémový prechod medzi izbami vám systém Motion Control System™ umožní stabilný pohyb, plynulé otáčanie a dynamickú trakciu.

  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info