WEBER GENESIS® II E-210 GBS®

Navrhnutý tak, aby sa zmestil na malú terasu alebo balkón, plynový gril Genesis® II E-210, vybavený exkluzívnym systémom grilovania GS4

799 € s DPH

EAN: 4043525600108

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: WEBER

Technické údaje

Palivo: Plynový
Značka: Weber

WEBER Genesis II

Elegantný otvorený vozík a sklopný bočný stôl poskytuje dodatočný priestor pre vaše grilovacie nástroje a vytvára relaxačný a bezproblémový zážitok z grilovania.


Záhradný plynový gril WEBER GENESIS II E-210 GBS GAS GRILL

 

 • tento záhradný plynový gril má elektronický zážihový systém, ktorý zakaždým zaistí rýchle zapálenie dvoch nerezových horákov s unikátnym skoseným tvarom, ktorý zaisťuje neustály prísun plynu zo zadnej časti grilu do prednej, čím dodávajú roštom dokonalé rozprestretie žiaru. Samozrejmosťou u tohto grile sú aróma koľajnice Flavorizer Bars, ktoré zachytávajú vypečený tuk a grilovacie šťavy, ktoré sa tak nedostanú do dýz horákov. Arómakoľajnicami teda znižujú riziko vzplanutia grilu, ale tiež prispievajú k zníženiu tvorby nezdravých karcinogénnych látok. Tuk a šťavy, ktoré sa neodparí na týchto koľajniciach zteč späť do záchytnej misky. Tomuto sa hovorí Grease Management Systém, ktorý týmto tiež výrazne uľahčuje údržbu a čistenie grilu.
 • plynový gril WEBER GENESIS II E-210 GBS GAS GRILL má tiež štyri kolieska (dve sú s aretáciou), vďaka ktorým je plne mobilný, ľahko sa premiestňuje a je plne kompatibilný so sondou iGrill 3, ktorá má štyri čidla na meranie teploty, takže môžete merať teplotu aj u niekoľkých jedál naraz. Termosonda iGrill 3 je navyše tiež kompatibilný so smartfónmi a pri grilovaní tak možno využívať rôzne zaujímavé aplikácie. Samozrejmosťou je tiež možnosť zdieľania výsledkov grilovania na sociálnych sieťach. V poklopu je zabudovaný teplomer, ktorý pri grilovaní ukazuje, aká je teplota vnútri grilu. Pri grilovaní tak hneď viete, aká je teplota vnútri grilu a či je potrebné pridať, alebo ubrať výkon. Gril má integrované háčiky na grilovacie náradie a jednoduchý prístup k plynovej fľaši.

 

 • Ikona

  dôveryhodný obchod

 • Ikona

  kamenná predajňa

 • Ikona

  bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info