Mramorová 7, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice

Zwilling Pro set nožov 3 ks kuchársky, plátkovací, špikovací

Zwilling Pro set nožov 3 ks kuchársky, plátkovací, špikovací

Ihneď k odberu!

Vylepšené tradičné nože, ktoré sú vyhľadávané amatérskymi kuchármi i profesionámi. Sada obsahujúca špikovací, kuchársky a plátkovací nôž Zwilling Pro.

270 € s DPH

Dostupnosť: na sklade

Výrobca: ZWILLING

38430-007

Informácia o produkte

 

  • Zwilling Pro set nožov - 3 ks (kuchársky, plátkovací, špikovací)
  • Kolekcia nožov Zwilling Pro je vylepšenou variantou Zwilling professional, je určená profesionálom, ale nielen im, sú vhodné pre každého, kto to myslí s varením naozaj vážne, a to bez ohľadu na to, či ide o profesionálov alebo laikov. Spojením síl solingenských nožiarskych majstrov, dizajnéra Mattea Thuna a tých najlepších šéfkuchárov, sa zrodila rada Zwilling Pro. Čepele nožov upravené tak, aby čo najlepšie zodpovedali požiadavkám profesionálov pre najprecíznejšie, najpresnejšie a pritom maximálne bezpečné používanie. Nože sú perfektne vyvážené, dobre padnú do ruky a záštita poskytuje nielen oporu prstov pre precízne a presné krájanie, ale slúži aj k efektívnej ochrane prstov.
  • Špeciálna zmes tej najkvalitnejšej nemeckej ocele s optimálnym pomerom chrómu a uhlíka zaručuje tie najlepšie vlastnosti. Nože sú tvrdené vylepšenou technológiou Friodur ® - ktorá spočíva v tvrdení mrazom, nože sa tak stávajú tvrdšie, odolnejšie, viac odolávajú korózii a uchovajú si dlhšie maximálnu ostrosť. Nože sú vyrábané z jediného kusu ocele technológií Sigmaforge s úplne bezchybnou geometriou.

Unikátne klinovité ostrie pre jednoduché a bezpečné krájanie.

  • Záštita (zosilnená oceľová časť noža medzi čepeľou a rukoväťou) slúži nielen k efektívnej ochrane prstov, poskytuje zároveň pevnú oporu prstom a vyvažuje celý nôž, aby používanie nožov bolo pohodlnejšie a predovšetkým bezpečnejšie.

Rukoväť: nitovaná plná črienka, čierna syntetika


čepeľ: mrazom tvrdená (Friodur ® technológia), vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej ocele
Balenie obsahuje:

  • špikovací nôž 100 mm
  • kuchársky nôž 200 mm
  • plátkovacív nôž 200 mm

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
×