Mramorová 7, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice

Staub cocotte tomorrowland, hrniec, 20 cm / 2,3 l

Staub cocotte tomorrowland, hrniec, 20 cm / 2,3 l

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ihneď k odberu!

Staub liatinový cocotte s pokrievkou. Inovovaná technológia Chistera pre plynulé automatické podlievania pri varení a pečení. V limitovanom prevedení Tomorrowland s vyobrazením svetových kontinentov.

245 € s DPH

Dostupnosť: do 3 dní

Informácia o produkte

 

  • Cocotte Tomorrowland zjednocuje nielen návštevníkov rovnomenného festivalu Tomorrowland, ktorí si vychutnávajú skvelé jedlo. Vďaka liatinovému riadu Staub ste schopní uvariť svoje obľúbené pokrmy ako mávnutím čarovného prútika. Kombinácia tradičnej liatiny spolu so smaltom je extrémne odolná, zachováva teplo a rovnomerne ho rozdeľuje.
  • Tomorrowland je jedným z najpopulárnejších festivalov na svete, kde sa zúčastňujú návštevníci z viac ako 200 krajín, ktorí oslavujú hudbu, umenie a samozrejme tiež jedlo! Smaltovaný riad Staub je najlepšou voľbou pre profesionálneho i domáceho kuchára. Hrnce typu cocotte sú nadčasové kusy, ktoré sú ideálne pre varenie i podávanie či už neformálneho obedu alebo luxusnej večere.
  • Malé inovované hroty pod pokrievkou zaručujú plynulú cirkuláciu, vytvárajúce ideálne podmienky pre pomalé varenie, perfektné pre dusenie, opekanie, pečenie a vyprážanie. Skondenzovaná para sa rovnomerne vracia späť do nádoby a pripravovaný pokrm je tak automaticky podlievaný, zabraňuje vysušovaniu pokrmov pri varení a pečení. Prední šéfkuchári milujú liaty riad Staub pre jeho schopnosť držať teplo, zvyšovanie chuti a praktickú nerozbitnosť.
  • Dostupný v dvoch variantách:
  • Kastról: priemer - 20 cm, výška vrátane pokrievky - 8,5 cm, objem - 0,75 l
  • Hrniec: priemer - 20 cm, výška vrátane pokrievky - 14 cm, objem - 2,30 l
  • Staub Kastról Chistera

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
×