WEBER GENESIS® II. EP 335 GBS BLACK

Gril Genesis II EP-335 disponuje výkonom a vlastnosťami, ktoré potrebujete pre skvelé a jedinečné pokrmy. Na všetky časti grilu je navyše záruka 10 rokov.

1573,98 € s DPH

EAN: 0077924084751

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: WEBER

Technické údaje

Palivo: Plynový
Značka: Weber

Nový systém Grease Managment jednoducho pomáha s odstraňovaním štiav a tukov a zároveň znižuje riziko vznietenia sa prebytočného tuku.
Nový, vylepšený a inšpiratívny gril Weber Genesis II, bol skonštruovaný tak, aby vyhovoval, akémukoľvek životnému štýlu a aby sa pri ňom schádzali ludia vo veľkom, či malom počte.Bol navrhnutý tak ,aby spájal rodiny, priateĺov a vlastne všetkých naokolo. Keď prišiel v roku 1985 prvý model grilu Genesis, zmenil celý vtedajší trh, ako aj pohľad na grilovanie na plynových griloch. Teraz prichádza opäť a pokúsi o to isté. Vďaka výskumu a analýzam medzi nadčencami grilovania posúvame grilovanie na vyššiu úroveň. Tu nehovoríme len o vylepšení ikonického grilu, ale o revolúcii.

Rokmi vývoja a inovácii spoločnosť Weber vynašla naprosto dokonalý systém podpalovania nového grilu Genesis II, systém je skonštruovaný tak, aby vždy, naozaj vždy gril zapálil, každý horák má novo vyvinuté zapalovanie. Série plynových grilov Genesis II sú vybavené dvoma až šiestimy nerezovými horákmi, s výnimočnými funkciami a novým vysoko výkonným grilovacím systémom GS4. Unikátny zkosený tvar horákov zaisťuje neustály prítok plynu zozadu až dopredu, čím poskytuje rovnomerné rozloženie žiaru, po celom grilovacom rošte. Vďaka tomu sa jedlo ugriluje rovnomerne a rovnaku bez ohľadu kam ho umiestnite na rošte.
Nový systém Grease Managment jednoducho pomáha s odstraňovaním štiav a tukov a zároveň znižuje riziko vznietenia sa prebytočného tuku.
Taktiež nemôžu chýbať patentované Flavorizer Bars, klasické aroma kolajnice, ktoré zachytávajú odkavkavajúci tuk,ktorý dymí a dodáva grilovanému pokrmu tú správnu chuť. Plynovú flašu je možné umiestniť na stranu grilu. Gril je taktiež vybavený roštom GBS a novým ergonomickým poklopom, pre ešte jednoduchšiu manipuláciu.Nový gril Weber Genesis II má taktiež predprípravu na novú termosondu IGrill


Popis výrobku


- Elektronický zapaľovací systém
- Vysoko výkonné horáky - 3 hlavné vpredu 1 postranný na prípravu omáčok a príloh
- Aromakolajnice Flavorizer Bars
- Grease Managment systém
- Kompatibilný s iGrill
- Grilovací rošt GBS
- Prídavný 4 horák Sear station
- Ohrievací rošt Tuck-Away
- Sklápatelný postranný stolík
- Integrované háčiky na náradie


Technická špecifikácia

 

 • Plocha roštu:68x48 cm/porcelánom smaltovaná liatina/
 • Rozmery:119,38 cm výška,144,78 cm šírka,73,66 cm hlbka
 • Materiál: porcelánom smaltovaná oceľ, oceĺ, hliník
 • Váha:65,91 kg
 • Záruka: poklop a hliníkové konštrukcie 10 rokov, horáky 10 rokov, rošt 3 roky
 • Ikona

  dôveryhodný obchod

 • Ikona

  kamenná predajňa

 • Ikona

  bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info