Star difuzér set 2v1 - Phuket - Citrónová tráva & Levanduľa

Ihneď k odberu!

Star difuzér set 2v1 - Phuket - Citrónová tráva & Levanduľa

149 € s DPH

EAN:

Dostupnosť: na sklade

Výrobca: VUUDH

Technické údaje

Značka: Vuudh

Dizajnový aróma difuzér s tyčinkami obsahuje 100% prírodné eseciální oleje, ktoré tvoria výťažky z kvetov, plodov, rastlín a drevín. Každý olej má aromaterapeutické účinky, ktoré blahodárne pôsobí na psychiku.

Tento darčekový set 2 v 1 obsahuje:
Dizajnovú sklenenú nádobu
Vonný esenciálny olej bez alkoholu podľa výberu, ktorý je v bielej nádobe z opálové skla - tá je zároveň ďalším difuzérom
20 až 25 kusov rákosových tyčiniek, ktoré sa postupne dodávajú do difuzéra podľa požiadavky intenzity a doby prevoňanie.

Návod: Z biele opálové dózy odskrutkujte strieborný uzáver, použite oválny nôž či zatvorené nožnice a odstráňte vnútorné biely špunt. Potom vráťte späť strieborný uzáver. Olej nalejte do 3/4 sklenené dózy (nie je nutné použiť priložený lievik) a vložte do difuzéra 3-5 rákosových tyčiniek (objem sa zvýši pridaním tyčiniek). Nechajte olej nasiaknuť do tyčiniek cca 24 hodín. Pokiaľ Vám príde vôňa málo intenzívna pridávajte po 1 tyčinke do Vami zvolenej intenzity. Pokiaľ Vám ostane v opálové dóze olej aj do nej vložte tyčinky a použite ako druhý difuzér. Po cca 1,5 - 2 mesiacoch, keď difuzér prestane vonit, je čas vymeniť súčasný tyčinky za nové a difuzér sa opäť rozvonia.
Sklenenú dózu i opálovou dózu možno po vymytí horúcou vodou použiť aj ako dizajnovú vázu.

 

Môžete vyberať z krásnych vôní.
200ml

Alternatívne produkty

  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info