Kilner

Prvé poháre na konzervovanie a uskladňovanie potravín uzreli svetlo sveta v sklárni v Thornhill Lees v Dewsbury vo Veľkej Británii v roku 1842. Ich vynálezcom bol John Kilner. O tom, o aký významný objav išlo, svedčí aj ocenenie zlatou medailou na Svetovej výstave v Londýne v roku 1862.
"Kilnerky" sú pre väčšiu bezpečnosť zákazníka vyrábané na plne automatických linkách. Iba táto technológia zaručuje rovnomernú hrúbku materiálu po celom povrchu a eliminuje riziko vzniku vzduchových bublín, ktoré by boli slabým miestom pohára. Zatiaľ, čo drvivá väčšina uzatváracích spôn na trhu je vyrábaná z hliníka alebo iných mäkkých kovov, spony Kilner sú z nehrdzavejúcej ocele. Preto sa používaním nevyťahujú a nedeformujú, čím zaručia, že "Kilnerka" dokonale ochráni skladované potraviny i nápoje. Celý mechanizmus je nastavený precízne tak, aby bola zachovaná vzduchotesnosť nádoby, ale zároveň nebol na hrdlo vyvíjaný tlak, ktorý by mohol viesť k jeho poškodeniu.
A čo môže byť väčším dôkazom kvality a odolnosti týchto zaváracích pohárov než to, že Kilner štandardne ponúka aj náhradné tesnenie. Pravá "Kilnerka" totiž slúži roky.

 

Kilner

Parametre

Cena

Značka:

Hľadať text
  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info