Naše výhody

Prečo nakupovať na MDSLOVAKIA.sk?

Zistite, že okrem výborných cien a nadštandardných služieb máme individuálny a hlavne seriózny prístup ku každému zákazníkovi.

ZÁLEŽÍ NÁM NA VAŠEJ SPOKOJNOSTI
V MD SLOVAKIA.sk dbáme na vašu spokojnosť a pohodlie pri nákupe. Každého zákazníka kontaktujeme telefonicky a overujeme si všetky podrobnosti objednávky. V prípade, že tovar nie je možné dodať v dohodnutom termíne, čo najskôr vás informujeme a ponúkneme vhodnú alternatívu. Nie je pre nás problém ani vrátenie peňazí. Vieme totiž, že dôvera a spokojnosť zákazníka sú dôležitejšie ako obchod za každú cenu.

PREČÍTAJTE SI SKÚSENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKOV
Recenzie a skúsenosti našich zákazníkov s našim internetovým obchodom nájdete napr. na portáli Heureka.sk.

JEDNODUCHÝ A POHODLNÝ NÁKUP, ONLINE KONTROLA STAVU OBJEDNÁVKY
U nás nakúpite z pohodlia domova, stačí si jednoducho vybrať tovar, o ktorý máte záujem a odoslať objednávku. Následne vám objednávku potvrdíme formou e-mailovej správy s uvedením termínu dodania a sumy Vami objednaného tovaru. Stav vybavenia vašej objednávky si môžete kedykoľvek skontrolovať online, telefonicky alebo e-mailom.

VEĽKÝ VÝBER A PODROBNÉ INFORMÁCIE O TOVARE

SPOĽAHLIVOSŤ A RÝCHLOSŤ DODANIA
Tovar Vám doručíme kdekoľvek na Slovensku už do 24 hodín od potvrdenia objednávky.

Nakoľko sme autorizovaným predajcom spoločností ako MCTREE-LIEBHERR,LAURASTAR,NIVONA,ANCOR-BLANCO,FRANKE,BSH domácí spotřebiče,s.r.o.,všetky produkty značky SIEMENS, BOSCH,GAGGENAU majú prehlásenie o zhode podľa paragrafu 13,odst.1 zák.264/99 Z.z.

U NÁS VÁM PONÚKAME OSOBNÚ KONZULTÁCIU PRI VÝBERE SPOTREBIĆOV,KTORÉ MÁME SKUTOĆNÉ A SAMOZREJME ZAPOJENÉ AKO NAPRÍKLAD : vstavaná chladnička,vstavaná rúra,vstavaná mikrovlnná rúra,umývačka,indukčná varná doska

V prípade dotazov nás môžete kontaktovať na telefónnych číslach

HOTLINE 02/43 42 63 29

T - MOBILE +421 911 562 282

shop@mdslovakia.sk

 

  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info