SPOTREBIČE BORA

BORA - More than cooking. 

Prinášame revolúciu do životného priestoru kuchyne.
S mimoriadnymi výrobkami pre mimoriadne zážitky.  

UCELENÝ KUCHYNSKÝ KONCEPT

Meníme kuchyňu z funkčného miesta na skutočný životný priestor. Vďaka inovatívnymi produktom a službám, ktoré zjednodušujú varenie a umožňujú zdravý spôsob života. Jeden priestor pre spoločný pôžitok. Kompaktne premyslene vytvoríme symbiózu varenia, jedenia a bývania.

POZRIEŤ ČASOPIS TERAZ

BORA - More than cooking.

SYSTÉMY ODŤAHU PÁR

Revolúcia v životnom priestore kuchyne začína pre značku BORA v srdci každej kuchyne: Efektívne systémy odťahu pár, ktoré sú tiché, nezacláňajú výhľad, vysoko efektívne filtrujú kuchynské pachy a ľahko sa čistia umožňujú nový spôsob varenia a pôsobivý vzhľad kuchyne. Systémy odťahu pár BORA.

PARNÉ SYSTÉMY A SYSTÉME PEČENIA

Parná rúra BORA X BO spája prípravu v pare a rúru na pečenie v jednom spotrebiči. Inovatívna technológia pary a horúceho vzduchu a intuitívne ovládanie umožňujú profesionálne výsledky pri príprave doma. Multizásuvka BORA je použiteľná rozmanitým spôsobom: predhrievanie riadu, regenerácia jedál, rozmrazovanie, príprava pri nízkej teplote a oveľa viac. Funkcie multizásuvky BORA a rúry BORA X BO sú jednoducho nastaviteľné pomocou dotykového displeja. Multizásuvka a rúra BORA X BO sa môžu bez námahy pripojiť tak, aby sa dokonale dopĺňali.

chladenie bora

CHLADIACE A MRAZIACE SYSTÉMY


Vďaka chladiacim a mraziacim systémom BORA skladujete potraviny chladené a správne uložené. Chladiace a mraziace systémy BORA umožňujú chladenie a mrazenie čerstvých potravín inteligentným spôsobom – kvalitný vzhľad vďaka ušľachtilým farbám a tým najlepším materiálom, ľahké čistenie vďaka jednoducho vyberateľným prvkom umývateľným v umývačke riadu, intuitívna obsluha a praktické príslušenstvo. Chladiace a mraziace systémy BORA. 

osvetlenie

OSVETLENIE


Funkčné a zároveň emocionálne. Decentne zdržanlivé a predsa prirodzene ušľachtilé. Do priestoru kuchyne nevnášajú život len ľudia, ktorí sa v nej pohybujú. Osvetlenie BORA sa vďaka rôznym variantom závesných svietidiel BORA Horizon a BORA Stars postará o optimálne náladové osvetlenie v každej situácii. Obidva produktové rady sú dostupné v troch rôznych farbách: Čierna, ružovozlatá a machovozelená.

   

Parametre

Hľadať text
  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie