ASKO DFI777UXXL

naživo u nás

Trieda energetickej účinnosti: C, Kapacita jedálenských súprav: 17 ks, Počet košov: 4,Typ horného koša: Exclusive - drôtený kôš z ocele, všetky držiaky tanierov sklopné, deliteľné/sklopné držiaky vínových pohárov, Light Lock ™ fixácia ľahkých predmetov, Size: Výška XXL, 860 mm, Turbo Combi Drying™, Inštalácia: Plne integrovanáSéria: Style

Push to open
asko push to open Plne integrované umývačky riadu Asko s push-to-open mechanizmom sú ideálne pre otvorené minimalistické kuchyne, kde jemné bezúchtkové dvere prispievajú k modernému pocitu vášho domova. Jednoducho zatlačíte hornú časť dverí a mechanizmus vám potom dvere otvorí. Funkcia pre vaše pohodlie, ktorá tiež ponúka možnosť pekne integrovať umývačku riadu do vašej kuchyne.
17 Jedálenských súprav
asko 17 suprav Umývačka riadu od ASKO poskytuje miesto až pre 17 jedálnych súprav. Naša umývačka riadu XXL má štvorúrovňový regálový systém do ktorého sa bez problémov zmestia väčšie hrnce a taniere. Je vybavená košom na nože, horným košom, stredným košom a dolným košom.
Style
asko style Pre tých, ktorí majú zmysel pre štýl, ale oceňujú aj hodnotu funkčného, užívateľsky prívetivého dizajnu. Naše špičkové štýlové modely prirodzene kombinujú funkčnosť s čistými líniami a štýlovým minimalizmom. Vyznačujú sa vynikajúcimi programami, nekonečnou flexibilitou a vysokou kvalitou, zatiaľ čo atraktívny a jedinečný plnofarebný/ľahko čitateľný (TFT) displej zvýrazňuje dobre premyslený a užívateľsky prívetivý dizajn.
UV Cleanse mode
asko uv cleanse Pokiaľ ide o to, aby bol riad a príbor skutočne čistý, sú dôležité štyri zložky: teplota, chémia, mechanické pôsobenie a čas. Pri vývoji novej série riadu umývačiek riadu Asko posunuli čistotu a hygienu na úroveň umývania. Pridali teda piatu a nečakanú ingredienciu – svetlo. UV svetlo, presnejšie. Pre naše telo je mierna expozícia UV žiarením dobrým zdrojom vitamínu D. Zlepšuje nám náladu a dodáva energiu. Je tiež preukázané, že UV svetlo zabíja baktérie. Najnovšiu inováciu umývania riadu od Asko, ktorá umožňuje až 99,99999% elimináciu baktérií.
Connected
asko connected Aplikácia ConnectLife vám umožňuje ovládať a monitorovať umývačku riadu ASKO na diaľku prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Môžete vyhľadať online používateľskú príručku, zmeniť nastavenia, skontrolovať stav zariadenia a ďalšie. Môžete dokonca spúšťať, zastavovať a pozastavovať programy na cestách. Aplikácia obsahuje podrobného sprievodcu, ktorý vám pomôže nájsť tie najlepšie programy pre vás v závislosti od toho, čo umývate a ako to uprednostňujete.
Turbo Combi Drying so senzorom
turbo combi drying Toto je najpokročilejšia metóda sušenia od Asko. Je založené na rovnakých princípoch ako Turbo Combi Drying, ale automatické otváranie dvierok je regulované senzorom, ktorý meria teplotu vo vašej kuchyni. Ak je kuchyňa chladnejšia ako normálne, dvierka sa otvoria neskôr. Ak je teplejšie, dvierka sa otvoria skôr. To znamená, že energia na sušenie sa využíva efektívnejšie.
Light Lock ™
asko light lock
Ľahké plastové dózy a misky sa môžu ľahko prevrátiť a naplniť vodou. Inteligentná fixácia LightLock™ im pomáha udržať si stabilnú pozíciu počas celého programu.
Umývanie plastu
asko umyvanie plastu Program Plastic perfektne umyje a vysuší váš plastový kuchynský riad. A ak vám v umývačke zostane voľné miesto, môžete samozrejme súčasne umyť aj porcelán a sklo.
Status Light
asko status light
Inteligentný systém Status Light™ vám napovie všetko, čo potrebujete vedieť o prebiehajúcom programe a čase dokončenia programu. Malé svetlo je umiestnené v pravom dolnom rohu, ktoré vás bude informovať o skutočnom stave programu.
Vnútorné LED
asko led Kombinácia odolných vonkajších a vnútorných LED svetiel, vám poskytnú dokonalý prehľad o priestore umývačky riadu.
Program ECO
asko eco Ekologický program môžete použiť napríklad ak chcete šetriť vodou a energiou. Program je vhodný na bežne znečistený riad, ako sú taniere, servírovacie misky, hrnčeky či poháre. Výsledok umývania bude perfektný rovnako ako u iných programov.
Automatický program
asko automaticky program Automatický program Auto Wash so snímačom vody SensiClean ™ vždy nastaví správnu teplotu, umývací cyklus a vhodné sušenie bez ohľadu na to, čo ste vložili do umývačky.
Super Cleaning
super cleaning Opláchnite riad. Vyčistite interiér vrátane filtra. Vyberte najlepší program. Koľko je to krokov? Jeden - a hovoríme tomu Super čistiaci systém - alebo náš najlepší vynález.
8 Steel ™
8 steel Žiadny iný materiál nevydrží to, čo oceľ. Osem najdôležitejších komponentov umývačky riadu vyrábame z vysokokvalitnej ocele a nie z plastu. Je to umývací kontajner, umývací kôš, ostrekovacie ramená, ostrekovacia trubica, sitá, vonkajšia základňa, nohy a ohrevné teleso.
Aqua Safe™
Aqua Safe™

Váhate, či nechať umývačku zapnutú, keď nie ste doma? Aby sme eliminovali riziko vytopenia kuchyne, vyvinuli sme Aqua Safe™. Pokročilý systém zabezpečenia vody, ktorý zahŕňa robustné komponenty, ako je PEX hadica a vaňa z nehrdzavejúcej ocele, bezpečnostné odtokové čerpadlo, senzor Aqua Detect a pohotovostnú ochranu proti vode. Zmienené komponenty spolu s ďalšími pomáhajú zaistiť, aby umývačka riadu nikdy nevytiekla.

Flexiracks ™
Flexiracks ™

ASKO Flexiracks ™ z robustnej ocele pokryté nylonom sú ľahko nastaviteľné v rôznych výškach podľa toho, aký typ riadu máte.

XXL umývačka riadu
XXL umývačka riadu Modely XXL a XL majú najvyššiu kapacitu na svete a jedinečný flexibilný systém so štyrmi umývacími regálmi s miestom až na 17 jedálenských súprav – čo zodpovedá takmer 200 kusom riadu.
Krištálové sklo
kristalove sklo Vďaka špeciálne vyvinutému programu na sklo sa umývačky postarajú o vaše krehké sklo. Vzhľadom k nižšej teplote umývania je bezpečné ho používať aj na krištáľových pohároch.
Hygienické umývanie
hygienicke umyvanie Program hygienického umývania pracuje pri teplote 70 °C a je ideálny pre dojčenské fľaše, doštičky na krájanie alebo poháre od marmelády.
Samočistenie
samocistenie Umývačky riadu ASKO majú program samočistenia, ktorý zaisťuje dôkladné vyčistenie všetkých dôležitých častí. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte pravidelne odporúčaný čistiaci prostriedok a program.
Príborová zásuvka
priborova zasuvka Horná príborová zásuvka je umiestnená priamo pod vrchnou časťou umývačky riadu. Má svoje vlastné špeciálne ostrekovacie rameno a je ľahko odstrániteľná pre jednoduché nakladanie a vykladanie. Pomocou funkcie Instant Lift ™ môžete ľahko nastaviť výšku príborovej zásuvky.
Invertorový motor
invertorovy motor

Chceme, aby nová umývačka riadu vydržala vo vašej domácnosti dlhé roky. Umývačky riadu ASKO sme preto vybavili invertorovým motorom, ktorý spotrebuje menej energie a je nielen tichší ale aj spoľahlivejší.

Časový program
časový program Ak rýchlo potrebujete mať k dispozícii čisté taniere, zadajte na panelu umývačky, aký špinavý je váš riad a koľko času máte. Program upraví parametre a cyklus umývania podľa vašich potrieb.
Nočný režim
nočný režim

Nočný režim znižuje hladinu hluku o 2 dB vďaka nižšiemu tlaku v ostrekovacom ramene. Je to perfektný program, ktorý sa môže používať aj v menších bytoch, bez toho aby došlo k narušeniu spánku.

4 úrovne košov
4 urovne

Štvorúrovňový regálový systém ASKO umožňuje ľahko optimalizovať plnenie umývačky. Vyberte, upravte, sklopte a presuňte stojany, sklopte držiaky alebo upravte polohu košíka na príbory tak, aby ste efektívne naplnili umývačku špinavým riadom.

3 ostrekovanie ramená
3 ostrekovacie ramena Technika troch ostrekovacích ramien dosiahne do každého rohu umývačky a vytvára až 10 vysoko účinných umývacích zón, ktorým neuniknú žiadne nečistoty. Ani vaše misa na zapekanie lasagní.
TouchProof™
TouchProof™

Ultratenký priehľadný povlak TouchProof™ chráni umývačku pred škvrnami a mastnotou. Povrch je ľahko čistiteľný a je odolný proti poškriabaniu. Vďaka tomu bude vaša umývačka vyzerať z roka na rok stále ako nová.

Ďalšie vlastnosti

Konštrukcia a výkon

 • 8 Steel ™ - dôležité časti umývačky riadu vyrobené z nehrdzavejúcej ocele Áno
 • Vďaka Super Cleaning System ™ nie je potrebné riad oplachovať Áno
 • Automatický zmäkčovač vody pre lepší umývací výkon Áno
 • Umývacie ramená 3 ks
 • Počet zón postreku 10
 • Čistiace systémy Twin Tubes ™ - oddelená striekacia zóna pre stredný kôš
 • Cutlery Spray ™ - extra výkon umývania pre kôš na príbory
 • Vďaka Super Cleaning System ™ nie je potrebné riad oplachovať
 • Aqua Level ™ senzor - senzor úrovne hladiny vody
 • Sensi Clean ™ senzor - senzor úrovne znečistenia
 • Ostrekovacie ramená z nerezovej ocele
 • Dodatočné nastavenie umývacích zón, ktoré sú vhodné pre čistenie hrncov, panvíc alebo fliaš a váz môžete vypnúť. 
 • Tlak vody sa prispôsobuje podľa zvoleného programu, typu riadu a úrovne znečistenia.
 • Kapacita jedálenských súprav 17 ks
 • Počet košov 4
 • Horná zásuvka Jednoduché nastavenie výšky
 • S teleskopickými pojazdami
 • Rukoväť
 • Vodiace lišty s guľôčkovými ložiskami
 • Odnímateľné
 • Typ horného koša Exclusive - drôtený kôš z ocele, všetky držiaky tanierov sklopné, deliteľné/sklopné držiaky vínových pohárov, Light Lock ™ fixácia ľahkých predmetov
 • Výškovo nastaviteľný horný kôš Áno
 • Horný kôš Dokonalá ergonómia s ľahko posuvnými teleskopickými lištami
 • Úzka mriežka koša uľahčuje vkladanie a zabraňuje prepadnutiu drobných predmetov
 • Light Lock ™ fixácia ľahkých predmetov
 • Ochrana porcelánu - zaisťuje bezpečné otáčanie horného ostrekovacieho ramena
 • Extra široký stojan na nože
 • Deliteľné držiaky tanierov
 • Držiak vínových pohárov z TPE
 • Dva sklopné držiaky na sklo
 • Rukoväť s logom ASKO
 • Sliding tines for easy adaptation to stone ware etc.
 • Skladacie držiaky vínových pohárov - vpravo
 • Deliteľné/sklápacie držiaky vínových pohárov - vľavo
 • Stredný kôš Dokonalá ergonómia s ľahko posuvnými teleskopickými lištami
 • Odnímateľný stojan na misky, šálky a poháre
 • Odnímateľný stojan na veľký riad
 • Prípojka prostredného koše opatrená spätným ventilom
 • Rukoväť
 • Typ spodného koša Exclusive
 • Spodný kôš Skladací/deliteľný zadný rad držiakov
 • Držiak váz/fľiaš pre umývanie váz, fliaš, detských fliaš
 • Skladací/deliteľný predný rad držiakov
 • Kôš na príbory
 • Malá vzdialenosť medzi vláknami koša - uľahčuje vkladanie a zabraňuje prepadnutiu drobných predmetov
 • Rukoväť s logom ASKO
 • Sliding tines for easy adaptation to stone ware etc.
 • Automatický dávkovací systém Áno, integrovaný
 • Vnútorné LED osvetlenie Áno, 4 LED svetlá

Interakcia a kontrola

 • Možné ovládanie cez Wi-Fi Áno, integrovaný
 • Typ displeja Graphic TFT display
 • Status Light ™ - Vizuálna indikácia priebehu umývania riadu Áno
 • Indikácia zostávajúceho času Áno
 • Indikátor konca umývania Indikované zvukom a svetlom
 • Nastavenie jazyka
 • Nórčina
 • Nemčina
 • Švédčina
 • Ruština
 • Fínčina
 • Portuguese
 • Lithuanian
 • Angličtina
 • Latvian
 • Chorvátčina
 • Taliančina
 • Francúzština
 • Španielčina
 • Estonian
 • Czech
 • Ukrainian
 • Japanese
 • Slovak
 • Slovinčina
 • Polish
 • Dánčina
 • Holandčina

Funkcie, programy a režimy

 • Opláchnite a podržte program
 • Horná polovica
 • Dolná polovica
 • Univerzálny
 • Hygienické umývanie
 • Pre heated
 • Krištáľové sklo
 • Časový program
 • Intenzívny program
 • Automatické umývanie
 • EKO umývanie
 • Anti odour
 • Rýchle umývanie
 • Samočisťiaci program
 • Umývanie plastového riadu
 • Teploty umývania (°C) 45/50/55/60/65/70
 • Odložený štart Možnosť odloženia až 24 hodín
 • Možnosti a režimy Sensor controlled door opening - Optimizes the drying process according to the room temperature
 • Nastavenie času
 • Push to open - Handle-free door opening
 • Green mode - spotrebuje sa menej energie a vody. Čas programu sa predĺži
 • Povoliť/zakázať automatické otváranie dverí
 • Speed mode - dĺžka programu sa skráti. Využíva sa viac energie.
 • Nočný režim - nižšia úroveň hluku. Čas programu sa predĺži.
 • Intenzívny režim - Umývačka riadu spotrebuje viac tepla a vody. Čas programu sa predĺži
 • Super Rinse ™ - dva oplachy navyše
 • Adaptive Green mode - Energy and water saving adaption of programs
 • ExtraHygiene s UV technológiou

Dizajn a integrácia

 • Spredu nastaviteľná pružina dverí Áno
 • Spredu nastaviteľná zadná noha Áno
 • Inštalácia Pásky na suchý zips pre ľahkú montáž a nastavenie samostatných dverí na mieru
 • Integrovaný anti-sifón - zabraňuje samovoľnému vstupu a výstupu vody a zjednodušuje inštaláciu vo výške
 • Ochranný prúžok proti pare
 • Sliding door - posuvné dvere Nie
 • Možnosť inštalovať vo výške Áno
 • Vlastná veľkosť dverí Vlastná veľkosť dverí 700-800
 • Min. šírka otvoru 600 mm
 • Min. výška otvoru 860 mm
 • Hĺbka (vrátane rozstupov od steny) 560 mm
 • Možnosť nastavenia výšky 53 mm
 • Nastaviteľný sokel Nie

Bezpečnosť a údržba

 • Aqua Safe™ - úspora vody Tesniace body mimo nádoby
 • Extra odolná nerezová nádoba
 • Vodotesná spodná doska
 • Detekcia úniku vody na spodnú dosku
 • Aqua Detect ™ - okamžité rozpoznanie prípadného úniku v priestore motora
 • Aqua Level™ senzor - zaisťuje optimalizovanú hladinu vody
 • Pohotovostná ochrana proti vode - detekcia úniku, keď je spotrebič vypnutý
 • Extra odolná prívodnej hadice PEX
 • Maximálna doba pre príjem vody
 • Svetelný a zvukový alarm
 • Anti Block ™ - samočistiace vypúšťacie čerpadlo
 • Systém Aqua safe Áno
 • Bezpečnosť detí Kid Safe ™ - uzamykateľné ovládacie prvky
 • Indikácia nízkej úrovne leštidla Oznámenie na displeji
 • Indikátor doplnenia soli Oznámenie na displeji

Technické informácie

 • Pripojenie vody Teplá a studená voda
 • Adaptér pre pripojenie vody 1/2
 • Maximálna teplota vstupnej vody 70 °C
 • Úroveň hluku dB (A) re 1 pW 38
 • Referenčný program 1
 • Dĺžka trvania Eco programu 225 min
 • Spotreba el. energie/cyklus - program Eco 0.77 kWh
 • Spotreba vody v litroch na cyklus 9.9 l
 • Spotreba el. energie v pohotovostnom režime (Standby) 0.49 W
 • Trieda energetickej účinnosti C
 • Typ zástrčky Euro
 • Príkon 1900 W
 • Napätie (V) 220-240 V
 • Počet fáz 1
 • Poistka 10 A
 • Frekvencia 50 Hz
 • Požadovaný tlak vstupnej vody MPa 0,03-1
 • Netto hmotnosť 49 kg
 • Trieda emisií hluku A
 • EEI 43.4
 • Index účinnosti umývania 1.13
 • Index účinnosti sušenia 1.07
 • Spotreba el. energie pri odloženom štarte (W) 3.99
 • Pohotovostný režim pri pripojení do siete 1.99 W
 • Spotreba el. energie/100 cyklov 77 kWh

Rozmery

 • Šírka 596 mm
 • Výška 859 mm
 • Hĺbka 554 mm
 • Maximálna výška produktu 912 mm
 • Dĺžka pripájacieho kábla 1730 mm
 • Hĺbka pri otvorených dverách 1231 mm
 • Dĺžka prívodnej hadice 163 cm
 • Dĺžka odtokovej hadice 200 cm

Logistika

 • Šírka balenia 640 mm
 • Výška balenia 930 mm
 • Hĺbka balenia 680 mm
 • Brutto hmotnosť 52.6 kg

1599 € s DPH

EAN: 3838782572166

Dostupnosť: Do 5 dní

Výrobca: ASKO

Technické údaje

Značka: ASKO
Vstavanie: Vstavaná
Šírka: 60 cm
Úroveň hluku: 38 dB
Energetická trieda: C
Typ: Integrovaná
Výška: od 87 cm
Príborová zásuvka: Áno

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Ikona

  dôveryhodný obchod

 • Ikona

  kamenná predajňa

 • Ikona

  bezpečné platby

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie