Gigaset DX800A ISDN

Vychutnajte si dokonalý talent. Stolový telefón s podporou rôznych typov liniek: pevná linka, IP a ISDN1, veľký farebný TFT displej a výnimočný zvuk vo vysokom rozlíšení. Až 4 paralelné hovory až 3 záznamníky – ideálne pre malú a domácu kanceláriu.

289 € s DPH

EAN:

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: GIGASET

Špičkový hybridný stolový telefón na volania cez VOIP a ISDN alebo pevnú linku

Gigaset DX800A je profesionálny stolový telefón s podporou viacerých typov liniek, ktorý je určený pre malé a domáce kancelárie. Tento telefón sa vyznačuje praktickým moderným dizajnom a veľkým, 3,5-palcovým displejom, ktoré sa dokonale snúbia s jeho vysokým výkonom a množstvom funkcií. Prívlastok hybrid znamená, že Gigaset DX800A je naozaj flexibilný, pretože je možné ho nakonfigurovať na používanie IP pripojenia v kombinácii s linkou ISDN alebo s pevnou linkou. Keďže je to telefón podporujúci viac typov liniek, dokáže obslúžiť až 4 paralelné hovory a niekoľko bezdrôtových telefónov – celkovo až 6. Vďaka až 1 000 záznamom vo forme vCard je správa kontaktov skutočne jednoduchá. Adresár je možné synchronizovať s PC a programom Outlook3. Vďaka automatickému vyhľadávaniu4 je identifikovanie detailov taktiež skutočne jednoduché. Jedinečné kompletné riešenie v podobe modelu Gigaset DX800A disponuje tou najlepšou technológiou na hlasité telefonovanie bez použitia rúk v tejto triede, a to pomocou bezdrôtovej alebo káblovej súpravy. Navyše každú jednu konverzáciu si môžu používatelia vychutnať vo výnimočne vysokej kvalite zvuku s vysokým rozlíšením. Tento telefón je ohľaduplný k životnému prostrediu, za čo vďačí pestrej palete energeticky úsporných funkcií a režimu bez vyžarovania. Tri integrované záznamníky s kombinovanou kapacitou záznamu až 55 minút zaručujú, že Gigaset DX800A je dokonalým a kompletným riešením pre malé firmy.

Keďže model Gigaset DX800A je komplexný hybridný stolový telefón, predstavuje flexibilné riešenie pripravené aj pre budúce generácie a je to skutočne veľmi výhodná investícia do budúcnosti. Pri konfigurácii tohto telefónu si môžete vybrať medzi spojením VoIP a klasickej pevnej linky alebo VoIP a ISDN linky, čo závisí od potrieb vašej malej firmy alebo domácej kancelárie. A keďže potreby sa budú v budúcnosti meniť, Gigaset DX800A je možné podľa toho nakonfigurovať. Telefón s podporou viacerých typov liniek tak dokáže obslúžiť až 4 hovory2; je ideálny pre rušné prostredia a v prípade potreby rozšírenia celého systému je možné s telefónom Gigaset DX800A používať až 6 bezdrôtových prídavných slúchadiel.

Profesionálne riešenie pre malé firmy a domáce kancelárie.

Telefón Gigaset DX800A pristupuje k správe vašich kontaktov profesionálne. Okrem 1 000 záznamov typu vCard v adresári dokáže tento hodnotný stolový telefón pracovať aj s kontaktmi v programe Outlook3. Keď niekto z vašej kancelárie potrebuje vyhľadať podrobnosti o kontakte, telefón Gigaset DX800A mu ušetrí čas vďaka prístupu k on-line adresáru a možnosti vyhľadávania v katalógu firiem (Yellow Pages). S funkciou automatického vyhľadávania4 je hľadanie požadovaných údajov ešte jednoduchšie. Tu však výhody tohto hybridného stolového telefónu nekončia; na veľkom farebnom displeji si môžete prehliadať užitočné informácie zo služby spoločnosti Gigaset – správy z kanálov RSS, predpovede počasia a oveľa viac. Na displeji si môžete prečítať aj upozornenia na nový e-mail, ktoré obsahujú podrobnosti o odosielateľovi, predmet, čas a dátum. A s technológiou Link2Mobile™ Bluetooth® môžete prijímať hovory a volať v mobilnej sieti pohodlne z telefónu Gigaset DX800A vždy vtedy, keď vám to vyhovuje.

 Už nezmeškáte žiadny odkaz.

Tri samostatné záznamníky modelu Gigaset DX800A s celkovým časom záznamu až 55 minút zabezpečia, že vaši partneri už nikdy nebudú odstrihnutí v polovici dlhého odkazu. Tento spoľahlivý stolový telefón s podporou viacerých typov liniek vám oznámi nové správy prostredníctvom notifikácie na veľkom a farebnom TFT displeji, alebo vám jednoducho pošle SMS4 správu. Pre maximálne pohodlie vás a všetkých, ktorí využívajú vašu domácu alebo malú kanceláriu, dokáže záznamník Gigaset DX800A dokonca aj nahrávať hovory.

 Ohľaduplnosť k životnému prostrediu.

Model Gigaset DX800A je dodávaný s úsporným zdrojom napájania, vďaka ktorému spotrebuje menej energie, čím ušetrí vaše peniaze a pomôže životnému prostrediu. Pre ešte väčšie úspory je k dispozícii časovo riadený nočný režim, ktorý vypne displej telefónu, keď sa nepoužíva. Keď základňa nemá zaregistrované žiadne bezdrôtové prídavné slúchadlá, funkcia DECT vypne zariadenie úplne. Ak základňa registruje nejaké bezdrôtové slúchadlá, vysielací výkon smerom k základni sa variabilne mení v závislosti od vzdialenosti telefónu od základne. Výberom režimu ECO môžete vysielací výkon znížiť až o 80 %6. K dispozícii je ešte aj režim ECO Mode Plus, ktorý v prípade pohotovostného stavu bezdrôtového telefónu vysielanie úplne vypne7. V otázke profesionálnej úspory elektrickej energie sa môžete na model Gigaset DX800A úplne spoľahnúť.

Telefón Gigaset DX800A je vďaka svojmu inteligentnému dizajnu, zvuku vo vysokom rozlíšení a flexibilnej konfigurácii – VoIP s ISDN linkou alebo pevnou linkou – skutočne výhodnou investíciou do budúcnosti a múdrym krokom pre profesionálnu malú alebo domácu kanceláriu

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie