AEG KDK911423M - vakuovacia zásuvka

Uchovajte maximum, pokiaľ ide o chuť a štruktúru pokrmovPri varení v rúre SousVide uchováva viac vlhkosti a zlepšuje vyniknutie chuťových zložiek pomocou zásuvky Vacuum Sealer na uzavretie a uloženie potravín.-----------Zabudovateľná vákuovacia zásuvka; dizajn HORIZON; výška (cm): 14; kapacita: ; funkcie: len zatavenie, minimálne vákuovanie, stredné vákuovanie, maximálne vákuovanie, marinovanie/ lúhovanie; farba: antikoro s úpravou proti odtlačkom prstov; 140 x 595 x 535140 x 595 x 536

1659 € s DPH

1953 € s DPH Zľava 294 €

EAN: 7332543495047

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: AEG

Technické údaje

Značka: AEG
Farba: Čierna

Vzduchotesne uzavrite potraviny na dosiahnutie profesionálnych výsledkov
Naša zásuvka Vacuum Sealer Drawer vám umožňuje používať v domácnosti profesionálny spôsob prípravy pokrmov SousVide vďaka dokonalému utesneniu chuti, vlhkosti a výživných látok.


Vysoká kvalita zaručená – dokonca aj pri pokrmoch pripravených vopred
Pripravte a uzavrite potravinové prísady na požadovaný pokrm na čas, keď vám to bude najviac vyhovovať. Môžete si byť úplne istí, že čerstvosť a chuť potravín sa dokonale zachovajú až do ich varenia.

 

Pretože citlivé potravinové prísady si zaslúžia najlepší spôsob skladovania
Profesionálnym vzduchotesným uzavretím uchovajte čerstvosť potravinových prísad až trikrát dlhšie ako pri skladovaní v chladničke. Ďalšie informácie


Intenzívnejšia chuť za kratší čas
Vychutnávajte si autentické chute a arómy z celého sveta za zlomok tradičných časov marinovania. Stačí dať pokrmy a koreniny do vákuovacej zásuvky, zatvoriť veko a stlačiť tlačidlo. Táto špeciálna funkcia bola navrhnutá tak, aby výrazne skrátila čas marinovania pokrmov a umožnila vám pripravovať jedlá s mimoriadne bohatou a intenzívnou chuťou.

  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info