Opinel VR N°10 Inox Slim Olive + púzdro, drevená krabička

Ihneď k odberu!

Tradičné zatváracie nože Opinel s rukoväťou z bukového dreva a čepelou z nerezovej ocele, vybavený poistkou ViroBlock s praktickým koženým puzdrom. Séria Slim je veľmi vhodná na filetovanie. Rukoväť noža je vyrobená z olivového dreva. Nôž je dodávaný s puzdrom OPINEL v darčekovej drevenej kazete.

42,75 € s DPH

47,50 € s DPH Zľava 4,75 €

EAN: 3123840010903

Dostupnosť: na sklade

Výrobca: OPINEL

Technické údaje

Značka: Opinel

Francúzske zatváracie nože Opinel sú klasikou preverenou generáciami. Prvý zatvárací nôž Opinel bol vyrobený v roku 1890 a od tej doby sú tieto zatváracie nože preslávené svojou spoľahlivosťou, dlhotrvajúcou ostrosťou, všestrannosťou a tradičným - nezameniteľným designom. Ručne brúsená čepeľ vyrobená z vysoko kvalitnej švédskej ocele, kvalitná a slilno lakovaná odolná drevená rukoväť.
Nerezová leštená oceľ je vďaka antikoróznym vlastnostiam chrómu maximalné odolná voči korózií a prakticky bezúdržbová s excelentnou dlhotrvajúcou ostrosťou. Rukoväť je vyrobená z bukového dreva a je silno lakovaná pre zvýšenú odolnosť.Nôž je vybavený patentovanou poistkou ViroBlock - nilene proti zatvoreniu čepele, ale aj proti jej otvoreniu.

Alternatívne produkty

  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info