Mramorová 7, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice

Electrolux LMS2203EMX

Electrolux LMS2203EMX

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Či pripravujete jemnú zeleninu, rozmrazujete bohaté ragú alebo znova ohrievate zvyšné jedlo, pomocou našej mikrovlnnej rúre série 300 to spravíte najpohodlnejšie. Dokonalá na robenie niekoľkých vecí naraz alebo rýchly ohrev.

209 € s DPH

293 € s DPH Zľava 84 €

EAN: 7332543673575

Dostupnosť: na sklade

Výrobca: ELECTROLUX

Mikrovlnná rúra – skratka pre vašu kuchyňu

 

Mikrovlnná rúra – skratka pre vašu kuchyňu Funkcia mikrovlnného zohrievania je skratkou k rýchlym a chutným jedlám. Dotykom tlačidla môžete rýchlo roztopiť čokoládu, rozmraziť svoju obľúbenú roládu alebo znovu ohriať zvyšné jedlo. Ide o rýchly a jednoduchý spôsob prípravy chutných jedál.
Funkcia mikrovlnného zohrievania je skratkou k rýchlym a chutným jedlám. Dotykom tlačidla môžete rýchlo roztopiť čokoládu, rozmraziť svoju obľúbenú roládu alebo znovu ohriať zvyšné jedlo. Ide o rýchly a jednoduchý spôsob prípravy chutných jedá

 

Rýchlo rozmrazte jedlo funkciou rozmrazovania Vaše zmrazené potraviny sú vďaka funkcii rozmrazenia mikrovlnnej rúry rýchlo pripravené. Po zvolení druhu a hmotnosti potravín mikrovlnná rúra automaticky vypočíta potrebný čas. Začne rozmrazovať vaše jedlo, pričom zachová príchuť aj textúru.

 

 

 

 

 

Rýchlo rozmrazte jedlo funkciou rozmrazovania


Vaše zmrazené potraviny sú vďaka funkcii rozmrazenia mikrovlnnej rúry rýchlo pripravené. Po zvolení druhu a hmotnosti potravín mikrovlnná rúra automaticky vypočíta potrebný čas. Začne rozmrazovať vaše jedlo, pričom zachová príchuť aj textúru.

 

Jednoduché časovanie, skvelé výsledky Jednoduché časovanie, skvelé výsledky Vďaka nášmu rýchlo nastaviteľnému časovaču nikdy nepripálite jedlo v mikrovlnnej rúre. Zadajte, ako dlho má byť mikrovlnná rúra v činnosti, a po uplynutí času sa automaticky vypne. Ak nie ste spokojní s výsledkom, môžete dotykom tlačidla predĺžiť čas.


Vďaka nášmu rýchlo nastaviteľnému časovaču nikdy nepripálite jedlo v mikrovlnnej rúre. Zadajte, ako dlho má byť mikrovlnná rúra v činnosti, a po uplynutí času sa automaticky vypne. Ak nie ste spokojní s výsledkom, môžete dotykom tlačidla predĺžiť čas.

 

 

Chutné výsledky s automatickým programom

Upravujte jedlo v mikrovlnnej rúre bez chýb pomocou nastavení automatického programu. Jednoducho sa zapína a umožňuje vám vybrať z množstva funkcií. Automaticky vyberie správnu úroveň výkonu pre vaše jedlo, aby bolo varenie v mikrovlnnej rúre jednoduchšie a chutnejšie ako kedykoľvek predtým.

  • Systém tepelnej úpravy: Mikrovlny
  • Výkon mikrovĺn (W): 700
  • Počet výkonových stupňov pre mikrovlny: 5
  • Rozmery pre zabudovanie VxŠxH (mm): 380x560x350
  • Príkon (W): 1200
  • Inštalácia: Zabudovateľný spotrebič
  • Rozmery VxŠxH (mm): 388x595x347

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
×