Mramorová 7, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice

AEG A2SLT soľná doska

AEG A2SLT soľná doska

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Ihneď k odberu!

Soľný blok od spoločnosti AEG poskytuje platformu na prirodzené a zdravé dochutenie a servírovanie jedál. Soľný blok, získaný z himalájskeho ružového soľného kameňa, môžete ohriať v rúre aj na varnom paneli, resp. vychladiť v chladničke alebo mrazničke. Opečené filety z mečúňa

94 € s DPH

Dostupnosť: na sklade

Výrobca: AEG

ČÍRA CHUŤ. Z PRÍRODNÝCH ZDROJOV

  • Soľný blok od spoločnosti AEG je vyrobený z ružového soľného kameňa získaného prirodzeným spôsobom z Himalájí. Teplé pokrmy sú obohatené o zdravé minerály a koreniny, takže nie je potrebné nadmerné množstvo masla alebo oleja – jednoducho prirodzená plná príchuť.

JEDNA PLATFORMA. VŠESTRANNÉ VARENIE

  • Viacvrstvový oceľový rám, ktorý je možné pridať k soľnému bloku od spoločnosti AEG, je navrhnutý na vynikajúcu distribúciu tepla. Umožňuje varenie na akomkoľvek varnom paneli alebo v akejkoľvek rúre. Bez rámu je možné pokrmy položiť aj na gril.

SPOLOČENSKÝ SPÔSOB VARENIA

  • So soľným blokom môžete prísady pôsobivo uvariť priamo na jedálenskom stole. Prírodné materiály zachovajú blok horúci dlhý čas po vybratí z rúry.

UCHOVÁVA TEPLO. AKO AJ CHLAD

  • Servírujte na soľnom bloku priamo po jeho ohriatí alebo vychladení. Teplota povrchu zostáva zachovaná, čo zabezpečí optimálne príchute každého pokrmu.

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 

Výška (mm): 81
Šírka (mm): 220
Hĺbka (mm): 330

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
×