Mramorová 7, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice

Kilner

2 Položky

Prvé poháre na konzervovanie a uskladňovanie potravín uzreli svetlo sveta v sklárni v Thornhill Lees v Dewsbury vo Veľkej Británii v roku 1842. Ich vynálezcom bol John Kilner. O tom, o aký významný objav išlo, svedčí aj ocenenie zlatou medailou na Svetovej výstave v Londýne v roku 1862.
"Kilnerky" sú pre väčšiu bezpečnosť zákazníka vyrábané na plne automatických linkách. Iba táto technológia zaručuje rovnomernú hrúbku materiálu po celom povrchu a eliminuje riziko vzniku vzduchových bublín, ktoré by boli slabým miestom pohára. Zatiaľ, čo drvivá väčšina uzatváracích spôn na trhu je vyrábaná z hliníka alebo iných mäkkých kovov, spony Kilner sú z nehrdzavejúcej ocele. Preto sa používaním nevyťahujú a nedeformujú, čím zaručia, že "Kilnerka" dokonale ochráni skladované potraviny i nápoje. Celý mechanizmus je nastavený precízne tak, aby bola zachovaná vzduchotesnosť nádoby, ale zároveň nebol na hrdlo vyvíjaný tlak, ktorý by mohol viesť k jeho poškodeniu.
A čo môže byť väčším dôkazom kvality a odolnosti týchto zaváracích pohárov než to, že Kilner štandardne ponúka aj náhradné tesnenie. Pravá "Kilnerka" totiž slúži roky.

 

Kilner

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
 • Kilner Sklenený súdok s kohútikom

  Sklenený súdok Kilner s praktickým kohútikom. Ideálne pre...

  Ihneď k odberu!

  25,36 € s DPH

  31,70 € s DPH Zľava 6,34 €

  Dostupnosť: na sklade

 • Kilner Stojan na sklenený súdok s kohútikom

  Stojan na sklenený súdok s kohútikom od spoločnosti Kilner, ktorý...

  6,74 € s DPH

  8,43 € s DPH Zľava 1,69 €

  Dostupnosť: Na objednávku

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
×