Elektrické grily Weber

"E" - volucia vo svete grilovanie: elektrické grily Weber so zaručeným grilovacím aróma - vďaka optimálnemu výkonu. Nie všetci milovníci grilovaných pokrmov majú k dispozícii vlastnú záhradu alebo dostatočný odstup od susedovho domu: V tomto prípade je elektrický gril značky Weber tá pravá voľba. Jednoducho zasuniete zástrčku do zásuvky a príjemné grilovanie na terase alebo balkóne môže začať.

Weber Pulse

 

PLNÉ AROMA TYPICKÉ PRE GRILOVANIE
Výsledky nášho testu: Ani profesionáli nespoznajú rozdiel v chuti medzi pokrmom grilovaným na elektrickom grile značky Weber a na plynovom grile či grile na drevené uhlie rovnakého výrobcu. Žiaden div, veď pre chuťový zážitok je dôležitá len správna teplota a elektrické grily značky Weber sú mimoriadne výkonné. Liatinový grilovací rošt navyše zabezpečí rovnomerné rozdelenie žiaru a typické mriežkami na povrchu grilovaného pokrmu. Elektrické grily Weber tak ponúkajú kompletné pôžitok z grilovania - mimoriadne ľahko a šetrne.

PÔŽITOK s úsporou energie
Aj v prípade grilovania je na mieste otázka spotreby energie. Pri najvyššom výkone elektrického grilu Weber 2,2 kilowattov a predpokladanej cene elektrického prúdu cca 0,3 eur za kilowatthodinu, činí energetické náklady zhruba 0,3eur na hodinu. Navyše grilovanie s uzavretým poklopom spotrebu elektrickej energie v porovnaní s konvenčnými prístrojmi značne znižuje.

Parametre

Cena

Palivo:

Hľadať text
  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info