Plynové Grily Weber

Grilovanie ako u profesionálov: Plynové grily Weber sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí grilujú často. Plynulým nastavením získate obratom ruky požadovanú teplotu a čistenie grilovacieho roštu je vďaka takzvanému vypálenie tiež veľmi jednoduché. Od mobilných malých grilov až po veľká grilovacia zariadenia pre profesionálne vonkajšie kuchyne - tiež pri plynových grilov Weber existuje optimálne riešenie pre všetky požiadavky.


GRILOVANIE NA PLYNU - ENERGETICKY ÚSPORNÉ A VÝHODNÉ
Model série Weber Q 200 spotrebuje maximálne 260 g plynu za hodinu - čo v prípade najväčších plynových fliaš bežných na trhu (11 kg) umožňuje prevádzkovú dobu celých 41 hodín. V skutočnosti samozrejme nemusí plynový gril podávať plný výkon po celú dobu prevádzky. Tým sa doba do ďalšej výmeny plynovej fľaše predĺži - premyslená konštrukcia horákov a poklop grilov značky Weber spotrebu ešte ďalej znižujú.

BEZPEČNOSŤ JE VŽDY NA PRVOM MIESTE
Plynové grily značky Weber spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy a sú preverené a certifikované nezávislým štátnym inštitútom. Diely, ktoré vedú plyn, sú zásadne predmontované a preverené, čím sú vylúčené chyby pri montáži. Naviac sa Weber vďaka stále novým šikovným nápadom stará o nekomplikovanú a bezpečnú obsluhu; napr. pomocou "Gas-Catcher" od firmy Weber dokážete gril spoľahlivo a bezpečne zapáliť aj pri silnom vetre. V zariadení Gas-Catcher sa plyn nahromadí a bezpečne zapáli pomocou zapaľovacej elektrody.Také výmena plynovej fľaše je dnes absolútne bezpečná vďaka rôznym technickým bezpečnostným opatreniam.

Parametre

Cena

Palivo:

Hľadať text
  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info