Mramorová 7, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice

Vreckové vysávače

2 Položky

UltraOne (rádius 12m) NAJLEPŠIA ENERGETICKÁ TRIEDA NA TRHU AAAA :

 • Vreckové vysávače UltraOne sú technicky najvyspelejšie vysávače Electrolux. Ich špičkový výkon prináša kombináciu prvotriednej účinnosti upratovania a najnižšej spotreby energie triedy A. Okrem toho je pre ne typická najvyššia možná úroveň filtrácie prachu, a to vďaka špeciálnemu filtru Allergy Plus. Sú veľmi tiché a umožnuju dokonalú manipuláciu aj vo veľmi malom priestore. Svoju zásluhu na tom majú predovšetkým hubice, ktoré sú veľmi dôležitým prvkom pri vysávaní. Vysávače UltraOne sa stali už 5x víťazom testu nazávislého časopisu dTest. V roku 2014 získali prestížnu medzinárodnú cenu za dizajn IF Design Award, ako aj ocenenie IF Award a Plus X Award.

UltraSilencer ZEN (rádius 12m) :

 • Najtichšie vreckové vysávače s maximálnym čistiacim výkonom. UltraSilencer ZEN s hlučnosťou zníženou na minimum : Iba 58dB(A). Táto úroveň hluku je porovnateľná s bežnou konzerváciou medzi ľudmi. Vďaka technológii SilentAir nikdy nebudete rušiť svoje spiace deti.

SilentPerformer (rádius 12m) :

 • Kúpte si niektorý z modelov SilentPerformer a užívajte si čistý domov bez alergénov.
 • Výkonný vreckový vysávač za priaznivú cenu bol navrhnutý s dôrazom na tichú prevádzku. Hlavnou výhodou vysávača SilentPerformer je jeho tichý chod vďaka systému Silent Pro špeciálnemu motoru a novej tichej hubici DustPro. Vysávať tak môžete kedykoľvek bez toho, aby ste hlukom rušili ostatných členov domácnosti. Motor optimalizovaný v záujme nehlučnej prevádzky však nijako neovplyvňuje výkon vysávača.

PowerForce (rádius 9m) :

 • Rad PowerForce je určený všetkým, ktorí si chcú zaobstarať mimoriadne výkonný a účinný vysávač bez toho, aby museli vyberať v najvyššej cenovej triede.

Classic Silence (rádius 12m) :

 • Vysávače radu Classic Silence s nadčasovým dizajnom patria medzi tichšie modely s vysokým výkonom, ktoré vás dokonale zbavia prachu a špiny a navyše sa veľmi jednoducho ovládajú.

Vampyr CE (rádius 10m) :

 •  Vreckové vysávače radu Vampyr sú určené pre domácnosti, ktorým záleží na vysokej kvalite v kombinácii s dlhou životnosťou motora. Tradičný modelový rad overený viac ako dvadsaťročnou históriou.

EasyGo (rádius 7,5m) :

 •  Vreckový vysávač radu EasyGo s mäkčenými kolieskami a ergonomickou rokoväťou je perfektným pomocníkom na upratovanie domácnosti. Súčasťou bohatej vábavy vysávačov tohto radu je prepínateľná hubica DustPro na efektívne hĺbkové čistenie a integrované príslušenstvo ( škárová hubica, hubica na čalúnenie a kefa). 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
 • Elextrolux PD91-8SSM

  Vysávač Pure D9 kombinuje tie najlepšie technológie a inovácie, aby...

  Ihneď k odberu!

  350 € s DPH

  EAN: 7332543568826
  Dostupnosť: na sklade

 • Electrolux E201SMCC

  Originálne vrecká E201. Vysávačové vrecká Classic Long Performance...

  22,90 € s DPH

  Dostupnosť: do 3 dní

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
×