WEBER® PULSE 2000 STAND 5-ročná záruka

Gril Weber Pulse 2000 Stand, obsahuje oproti modelu Weber gril Pulse 2000 praktický stolík s postrannou poličkou.

999 € s DPH

EAN: 0077924060595

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: WEBER

Technické údaje

Palivo: Elektrický
Značka: Weber

Weber Pulse 2000 Stand je moderný elektrický gril zabudovaný do pojazdného stojanu, ktorý je na grilovanie vybavený dvoma vykurovacími špirálami s výkonom 2 200 Wattov a grilovacím roštom s veľkosťou 49 x 39 centimetrov.

Pulse vylepšuje moderný spôsob života a umožňuje konzumentom zažiť budúcnosť grilovania. Týmto úplne novým elektrickým grilom Vám Weber dáva možnosť grilovať pohodlne, bez problémov a s možnosťou digitálnej asistencie od expertov Weber. Kombináciou integrovaného Igrillu s pokročilou technológiou varenia a intuitívnou aplikáciou, inšpirujeme konzumentov k perfektným výsledkom. Grilovanie je teraz tak jednoduché, ako len jednoduché môže byť.

Gril je mobilný a vďaka stojanu má optimálnu pracovnú výšku, takže sa pri grilovaní nehrbíte a nebolí vás potom chrbát. Súčasťou grilu je tiež ovládací panel s regulačnými kohútikmi a LED displejom, ktorý ukazuje, aká je teplota vnútri grilu. Na paneli je tiež kontrolka indikátora predhrievania, ktorá vás upozorní, že gril sa predhrial na optimálnu teplotu na grilovanie. Elektrický gril Weber Pulse 2000 Stand je tiež prvým elektrickým grilom z našej ponuky, ktorý je kompatibilný s termosondou iGrill 3. Táto moderná termosonda, predstavená ako novinka začiatkom tohto roka, umožňuje pomocou štyroch tepelných snímačov merať teplotu vnútri grilovaných pokrmov.

Termosondu možno tiež prepojiť s inteligentnými telefónmi a využívať pri grilovaní rôzne šikovné aplikácie alebo sa môžete s výsledkami svojho grilovania podeliť s priateľmi na sociálnych sieťach. K zmenám došlo tiež, čo sa týka údržby grilu. Drhnutie roštu a čistenie grilu vôbec, patrí k najmenej obľúbeným činnostiam spojeným s grilovaním, ale s Weber Pulse 2000 Stand to nie je nič ťažké. Vnútro grilovacej vane sa skladá z jednotlivých dielov, ktoré možno z grilu ľahko vybrať a dať umyť do klasickej umývačky riadu.

Alternatívne produkty

  • Ikona

    dôveryhodný obchod

  • Ikona

    kamenná predajňa

  • Ikona

    bezpečné platby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info